Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Klasik Dormeo Siena

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-11%

Jastëk klasik Siena është me përbërje prej shkumës memory. Ju mund të rregulloni lartësinë sipas dëshirës tuaj. Falë mbulesës speciale ju mund të zgjidhni anën verore ose dimërore sipas sezonit në të cilin jeni. Mbulesa e tij mund të lahet në 40℃. Madhësia e jastëku është 50x70 cm. Porosit një dhe merr tjetrin falas.

Jastëk Klasik Dormeo Siena

Çmimi i regullt: 44,90 €


Çmimi Special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëk klasik Siena është me përbërje prej shkumës memory. Ju mund të rregulloni lartësinë sipas dëshirës tuaj. Falë mbulesës speciale ju mund të zgjidhni anën verore ose dimërore sipas sezonit në të cilin jeni. Mbulesa e tij mund të lahet në 40℃. Madhësia e jastëku është 50x70 cm. Porosit një dhe merr tjetrin falas.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëk klasik me shtresë memory për rehatinë tuaj

Bëni gjumë kualitativ me ndihmën e jastëkut Dormeo Siena! Ky jastëk në formë klasike është dizajnuar për ata të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike dhe në të njëjtën kohë mundësojnë që format e kokës dhe qafës të zhyten në jastëk për të siguruar mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës.

Jastëku Dormeo Siena vjen me ofertë speciale - porosit një dhe merr tjetrin FALAS!

Materiale të buta për përshtatje të plotë me format tuaja të qafës apo kokës

Jastëku është i përbërë nga copëza të materialit memory dhe ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën tuaj duke mbajtur shpinën tuaj drejtë. Përveç kësaj, copëzat memory janë të mbështjella brenda një shtrese memory 0.5cm të trashë, duke ju ofruar më shumë butësi në lëkurën tuaj. Kjo shtresë është e qepur me një mbulesë të brendshme mbrojtëse e cila është e pajisur me zinxhir.

Freski verore dhe dimërore

Për t'ju dhuruar sa më shumë butësi dhe rehati, mbulesa e jastëkut është e përbërë nga dy anë të cilat përdoren për dimër dhe për verë.

  • Pjesa verore e cila vetëajëroset lehtësisht dhe
  • Pjesa dimërore me thurje për t'ju dhënë më shumë ngrohtësi

Ky jastëk klasik ka edhe materialin 3D Airmesh në pjesën e poshtme - pjesa verore e mbulesës e cila lejon ajrin të qarkulloj lirshëm dhe duke siguruar që jastëku juaj të jetë i pastër dhe i ajërosur plotësisht.

Për higjenë maksimale, këllëfi i jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet në rroba-larëse në 40°C.

Specifikat Teknike
Baza Memory foam
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Cover fabric top: 100% polyester; Cover fabric bottom: 100% polyester (3D Airmesh); Inner cover: 100% polyester with 0,5 cm viscoelastic PU foam layer
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star