Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Siguroni qafës dhe kokës tuaj përkrahjen ideale dhe vendosjen e natyrshme. Ky jastëk ka konturet që i sigurojnë qafës dhe kokës tuaj pozicionin e duhur. Pëlhura e hollë 3D Airmesh në anë kontribuon në qarkullimin e ajrit të mirë dhe në menaxhimin e lagështisë.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Jastëk Anatomik Dormeo

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 19,95 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Siguroni qafës dhe kokës tuaj përkrahjen ideale dhe vendosjen e natyrshme. Ky jastëk ka konturet që i sigurojnë qafës dhe kokës tuaj pozicionin e duhur. Pëlhura e hollë 3D Airmesh në anë kontribuon në qarkullimin e ajrit të mirë dhe në menaxhimin e lagështisë.

Më shumë
Detajet e Produktit

A po kërkoni jastëk të thjeshtë, anatomik, më të fortë qëju  përshtatet lehtësisht?

Provoni jastëkun Dormeo Siena që ka një formë moderne anatomike. Ky jastëk ofron përparësitë e materialit memory, elasticitetit dhe formës anatomike që ju jep mbështetje të plotë.  Jastëku anatomik Dormeo Siena tani vjen në çifte. Me këtë edicion të veçantë ju merrni 2 jastëk: një për ju dhe një për të dashurit tuaj.

Një bazë solide, por e rehatshme për mbështetjen më të mirë 

Bërthama është bërë nga shkuma memory që ju ofron mbështetje ideale pavarësisht nëse fleni në shpinë ose në anën tjetër.

Flini në një sipërfaqe të thatë, gjatë gjithë natës!

Materiali 3D Airmesh në anë ofron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit për të mbajtur jastëkun tuaj të thatë. Mbështjellësi i jastëkut lahet në 40 °C.

Shkumë memory, rehati për kokën dhe shpatullat tuaja

Shkuma memory ju liron nga presioni, është i ndjeshëm ndaj temperaturës së trupit tuaj dhe përshtatet lehtësisht në formën e kokës dhe qafës duke ju dhënë mbështetje dhe rehati të plotë gjatë gjumit.

3D Airmesh për një gjumë të freskët

Pëlhura inovative 3D Airmesh siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit. Mijëra vrima të vogla të projektuara posaçërisht ju japin freski.

 

 

Specifikat Teknike
Baza Shkumë memory
Dimenionet 30x50 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Materiali mbështjellës: 100% polyester; Mbështjellësi anësor: 100% polyester (3D Airmesh); Mbështjellësi i brendshëm: 100% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star