Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Dyshek Siena Dormeo

Photo
Video
Dyshek i fortë dhe i ajrosshëm me trashësi prej 16 cm. Ju ofron më të mirën në mes mbështetjes dhe fortësisë. Është zgjedhja ideale për personat që flenë në shpinë. I përbërë nga sfungjeri i kualitetit të lartë Ecocell® me veshje speciale me mbrojtje antibakteriale. Mbështjellësi mund të lahet në makinëlarëse.
Dyshek Siena Dormeo
Nga 169,90 € Nga
Çmimi me këste: 24 x 7.08
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Dyshek i fortë dhe i ajrosshëm me trashësi prej 16 cm. Ju ofron më të mirën në mes mbështetjes dhe fortësisë. Është zgjedhja ideale për personat që flenë në shpinë. I përbërë nga sfungjeri i kualitetit të lartë Ecocell® me veshje speciale me mbrojtje antibakteriale. Mbështjellësi mund të lahet në makinëlarëse.
Më shumë
Detajet e Produktit

Dyshek i fortë, suportiv dhe i ajrosshëm


Dysheku Dormeo Siena është i rehatshëm, i fortë dhe mbështetës dhe i dizajnuar në mënyrë që të mbështes qafën, anët dhe në veqanti shpinën tuaj. Në mënyrë që t'ju ofrojë mbështetje të shtuar, dysheku ka një pjesë të fortë në mes - që është dizajnuar posaçërisht për t'iu përshtatur trupit tuaj në çdo pozicion.

Dysheku ofron mbështetje të shkëlqyeshme, veqanarisht për personat që flenë në shpinë. Bërthama e veçantë e shkumëzës Ecocell® deri në 16 cm është e fortë, por për shkak të strukturës së veçantë të qelizave të hapura ofron shumë ajrosje, duke i siguruar ventilim të përsosur gjithë dyshekut. Mbështjellësi ka shtresë mbrojtëse CleanEffect®, e cila siguron mbrojtje antibakteriale dhe mbrojtje kundër marimangave të pluhurit. Lartësia totale e dyshekut është 16 cm.

Dyshek Dormeo Siena

Mbroni veten nga alergenet e zakonshëm në mënyrë që të mund të bëni gjumë si në ëndërra

Falë shtresës mbrojtëse të CleanEffect®, dyshekët Dormeo Siena ndihmojnë në krijimin e një mjedisi higjienik për gjumë, me mbrojtje nga bakteret, mikrobet, marimangat e pluhurit dhe aromat e bezdisshme. Pëlhura Airmesh 3D që gjendet në fundin dhe anët e dyshekut tuaj do të ju ofroj ajrosjen dhe thatësinë e nevojshme. Dysheku Siena:

 • ajrosje të jashtzakonshme
 • elasticitet permanent - i përshtatet formave të trupit tuaj,
 • mbështjellësi hiqet dhe mund të pastrohet.
Dyshek Dormeo Siena

 

Mbrojte anti-bakteriale CleanEffect®

Mbështjellësi i dyshekut Siena është i formuluar me trajtimin CleanEffect®  që dmth ka mbrojtje higjienike dhe antibakteriale që ju mundëson një mjedis të shëndetshëm gjumi. Ai ju mbron nga:

 • bakteriet
 • grimcat e pluhurit
 • aromat e këndshme

Duke ju falenderuar kësaj, dysheku Siena është gjithashtu i përshtatshëm për njerëzit që jane të prirur ngaj alergjive apo astmës. Mvështjellësi mund të paloset dhe të lahet në makinëlarëse.

4 hapa të lehtë për ta hapur dhe përdorur

 • Me kujdes prisni qesen e jashtme me gersherë duke u kujdesur që të mos e dëmtoni brendësinë e dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun e vakumuar dhe shtrijeni mbi korniza

 • Priteni me kujdes qesen plastike tek skajet dhe do të vëreni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Largoni qesen plastike.

 • Dysheku do të fitoj formën e tij të plotë deri në 6 orë.

 

Pëlhura 3D Airmesh siguron frymëmarrje dhe freski

Pëlhura e veçantë 3D Airmesh në anët e dyshekut dhe në pjesën e poshtme të tij karakterizohet nga ajrosja e jashtzakonshme. Mijëra vrima sigurojnë qarkullimin optimal të ajrit për t'ju lejuar të fleni në një mjedis të freskët dhe të thatë. Dysheku Siena është i përshtatshëm:

• për këdo që kërkon një dyshek të fortë dhe kërkon mbështetjen e duhur për trupin

• për këdo që kërkon dyshekë me veti antibakteriale dhe antialergjike

• për njerëzit e prirur ndaj alergjive dhe astmës - dyshekët janë testuar për veti hipoalergjenike

• për këdo që kërkon një dyshek të qëndrueshëm me qarkullim të përmirësuar të ajrit

• për këdo që dëshiron të fle në një mjedis të freskët, higjienik dhe të thatë

• për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku të fortë me mbështjellës që lahet

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®
Fortësia I fortë
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Mattress product material Ecocell®
Mbështjellësi 3D airmesh fabric
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star