Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Siena Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jorgani Siena është i butë, i ngrohtë dhe i lejon trupit tuaj të marrë frymë, përderisa do të ndiheni të freskuar dhe rehat gjatë gjithë natës. Përdoret gjatë gjithë vitit. Është ideal për personat që janë të prirur ndaj alergjive. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion dy dimensionet: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Siena Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Siena është i butë, i ngrohtë dhe i lejon trupit tuaj të marrë frymë, përderisa do të ndiheni të freskuar dhe rehat gjatë gjithë natës. Përdoret gjatë gjithë vitit. Është ideal për personat që janë të prirur ndaj alergjive. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion dy dimensionet: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shijo qetësinë me jorganin Dormeo Siena

Mikrofibrat e avansuara Wellsleep kanë bërë një përmirësim të madh ndaj fibrave të zakonshme të poliesterit të krijuara gjysmë shekulli më parë dhe kanë treguar të jenë ideale për një serë rrethanash. Përveç kësaj, duke pasur vetitë e shkëlqyeshme termike dhe duke qenë shumë të këndshme për prekje, këto mikro fibra gjithashtu kanë absorbim minimal të lagështisë, ​​duke e bërë natyralisht të qëndrueshme ndaj njollave. Struktura e saj unike krijon xhepa ajri që shtojnë volum shtesë në jorgan. Kjo siguron një ndjenjë puplash, duke e bërë atë të veçantë në krahasim me jorganët e tjerë, dhe ju lë juve ndjenjën e ringjalljes, të freskisë dhe të rehatisë.

Avantazhet

 • Plotësisht i ajrosshëm dhe i butë ndaj lekurës
 • Veti termike të shkëlqyeshme me absorbim minimal të lagështisë
 • Ju mban të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë natës
 • Rezistent ndaj njollave
 • Pastrohet në makinëlarëse, shumë lehtë mirëmbahet.

Benefitet

Shijoni përfitimet e mikrofibrave të avansuara Wellsleep

Mikrofibrat e avansuara Wellsleep janë përmirësuar krahasuar me fibrat e zakonshme të poliesterit që ishin berë para një shekulli. Të përshtatshme në përdorim dhe funkson, mikrofibrat e avansuara Wellsleep kanë veti të shkëlqyeshme termike dhe absorbim minimal të lagështisë. Kjo krijon që prekje të butë & këndshme dhe benë që jorgani natyralisht të qëndroj rezistent ndaj njollave.

I dizajnuar për butësi të përsosur

Mikrofibrat e avansuara Wellsleep janë të pozicionuara brenda jorganit për të krijuar xhepat e ajrit që përmirësojnë ajrosjen dhe shtojnë ekstra volum. Kjo siguron një ndjenjë të veçantë butësie krahas jorganëve tjerë.

I duhuri për individët që janë të prirur për alergji

Jorgani është jashtzakonisht i përshtatshëm për individët që janë të prirur për alergji dhe ju duhet ti pastrojnë jorganët shumë shpesh – jorgani mund të lahet në 60°C

I përshtatshëm për:

 • Për të gjithë që vlerësojnë ndjesinë e butë të prekjes 
 • Për ata që kërkojnë freski dhe rehati gjatë natës
 • Për ata që kanë veshtirë të balancojnë temperaturat
 • Për të gjithë ata që vlerësojnë gjumin e mirë
 • Për ata që kerkojnë një jorgan të ajrosshëm
 • Për njerëzit që janë të prirur ndaj alergjive

Perbërja e materialit

 • Materiali mbështjellës: 100% poliester (mikrofibra të buta)
 • Mbushja: 100% poliester
 • Tkurrja: 2-3%
 • Madhësia: në dispozicion 140x200 dhe 200x200
 • Mirëmbajtja: lahet në lavatriçe në 60°C
Specifikat Teknike
Filling Wellsleep® Advanced
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Softdream microfibres
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star