Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Siena Light V3 Dormeo

Photo
Video
-64%

Jorgani Siena Light është i butë, i rehatshëm dhe plotësisht i ajrosshëm me veti termike të shkëlqyera. Është i dizajnuar posaçërisht për stinët e ngrohta dhe për njerëzit që kanë shumë të nxehtë gjatë natës, apo ata që vuajnë nga ndonjë alergji. Mund të lahet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Në dispozicion madhësitë: 140x200cm & 200x200cm.

Jorgan Siena Light V3 Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 21,56 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Siena Light është i butë, i rehatshëm dhe plotësisht i ajrosshëm me veti termike të shkëlqyera. Është i dizajnuar posaçërisht për stinët e ngrohta dhe për njerëzit që kanë shumë të nxehtë gjatë natës, apo ata që vuajnë nga ndonjë alergji. Mund të lahet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Në dispozicion madhësitë: 140x200cm & 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i lehtë, për netët e ngrohta verore

Jorgani Siena Light është zgjedhja më e mirë për netët e ngrohta verore ose nëse prireni të keni shumë nxehtë gjatë natës. Falë materialeve të avancuara, i lejon trupit tuaj të marrë frymë, andaj ju do të ndiheni rehat dhe freskët tërë natën. Është i punuar me material të butë e të lëmuar, me një qepje të këndshme me xhepa të fryrë, të cilët sigurojnë ajrosje, lehtësi dhe e bëjnë jorganin jashtëzakonisht të butë.

Materialet më të mira për qëndrueshmëri

Ky jorgan është punuar me mikrofibra Softdream, të cilat janë të forta, të qëndrueshme dhe thahen shpejt. Falë këtij materiali, jorgani nuk do ta ndryshojë formën, ngjyrën ose strukturën, dhe ju do të mund ta shijoni për një kohë të gjatë rehatinë që ju ofron.

Jorgan i butë dhe i ajrosshëm

Jorgani është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® (200 gsm), të cilat e bëjnë atë jashtëzakonisht të butë dhe të ajrosshëm. Struktura e veçantë e këtyre mikrofibrave krijon xhepa ajri, të cilat i shtojnë më shumë vëllim dhe lehtësi jorganit. Jorgani Siena Light ka qepje zig-zag, e cila duket bukur por ka edhe një funksion praktik – siguron që mbushja e jorganit të jetë e shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe parandalon grumbullimin e mbushjes nëpër kënde.

Për një ambient më të pastër gjumi

Jorgani Siena Light mund të lahet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Andaj, ju mund të flini rehat, duke e ditur se po flini në një ambient të freskët dhe të pastër. Falë materialeve të avancuara, thahet shpejt, por, sigurohuni që ta shkundi rregullisht gjatë tharjes, në mënyrë që ta rishpërndani mbushjen. Ky jorgan është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm & 200x200cm.

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.