Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Shtresa Air Dormeo

Photo
Video

Shtresa kualitative 7 cm, me 3 zona komforti ju ofron mbështetjen me të mirë ergonomike. Shtresa është e fortë, por fleksibile për rehati maksimale. E bërë me sustat revolucionare fituese të çmimit Octaspring®, të dizajnuara për komfort maksimal. Zgjidhje e shkëlqyeshme për divanin tuaj ose sipërfaqet e tjera ku fleni. Për shkak të anës së poshtme që nuk rreshqet shtresa qëndron në vend.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Shtresa Air Dormeo
Nga 139,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa kualitative 7 cm, me 3 zona komforti ju ofron mbështetjen me të mirë ergonomike. Shtresa është e fortë, por fleksibile për rehati maksimale. E bërë me sustat revolucionare fituese të çmimit Octaspring®, të dizajnuara për komfort maksimal. Zgjidhje e shkëlqyeshme për divanin tuaj ose sipërfaqet e tjera ku fleni. Për shkak të anës së poshtme që nuk rreshqet shtresa qëndron në vend.

Më shumë
Detajet e Produktit

Arrini komoditet perfekt në pak sekonda

Me shtresën Dormeo Air, divani juaj, dysheku apo sipërfaqet e tjera të parehatshme ku ju flini mund t'i shëndrroni në sipërfaqe të rehatshme dhe sigurta për gjumë. Përderisa i jep trupit tuaj mbështetje maksimale, shtresa poashtu është e mbrojtur nga from insektet, mikroorganizmat dhe aromat e pakëndshme.

I përbërë me teknologjinë inovative Octaspring®

Teknologjia Octaspring® i jep trupit tuaj mbështetjen më të mirë ergonomike dhe komfort me përshtatje tre-dimenzionale në këtë shtresë të qëndrueshme dhe mjaft fleksibile.

Gjumë i sigurtë dhe pa merak

Trajtimi special CleanEffect® siguron që shtresa Dormeo Air Topper të mbrohet nga insektet, bakteriet dhe aromat e pa këndshme, që ju mund të flini rehat dhe në ambient higjienik për ju dhe familjen tuaj. Pëlhura me sistemin AirX poashtu rrit qarkullimin e ajrit dhe freskinë përgjatë kohës që ju flini ose pushoni.

Qëndron dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe

E përbërë me pëlhurën anti rrëshqitëse në pjesën e poshtme, shtresa Dormeo Air qëndron mirë dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe të lëmuara pa pasur nevojë për ndihmën e shtesave elastike.

Zbuloni teknologjinë Ecocell® - gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë

Bërthama e shtresës Dormeo Air përbëhet nga sfungjeri Ecocell®. Sfungjeri Ecocell® është gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë, e dizajnuar për gjumë të shkëlqyeshëm dhe rehatshëm. Sfungjeri ka një strukturë qelizore tridimensionale & elastike, që mundëson qarkullimin efikas të ajrit dhe duke ofruar pika të shkëlqyera përshtatjeje për trupin tuaj.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Foam layers: polyurethane foam (Ecocell®); Springs layer: 100% polyurethane foam springs (Ecocell®)
Lartësia 7 cm
Linja Dormeo Harmony
Mattress product material Ecocell®, Octaspring/ Foam springs
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star