Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Aromatizues Dormeo Dormeo

Photo
Video

Dekorues për shtëpi, që shpërndahet në çdo dhomë përmes një aromë të vetme. Vaji esencial i koncentruar, me aroma: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë & portokall – në një shishe 100 ml. Aromat janë jashtëzakonisht të freskëta dhe perfekte për sezonën e vjeshtës/dimrit. Lëshon vazhdimisht aroma në ajër për afro 60 ditë. Përvec të tjerash, është një dhuratë perfekte për shtëpi, festa ose mbrëmje/ahengje.

Aromatizues Dormeo Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dekorues për shtëpi, që shpërndahet në çdo dhomë përmes një aromë të vetme. Vaji esencial i koncentruar, me aroma: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë & portokall – në një shishe 100 ml. Aromat janë jashtëzakonisht të freskëta dhe perfekte për sezonën e vjeshtës/dimrit. Lëshon vazhdimisht aroma në ajër për afro 60 ditë. Përvec të tjerash, është një dhuratë perfekte për shtëpi, festa ose mbrëmje/ahengje.

Më shumë
Përshkrimi

Aroma të freskëta për çdo sezonë

Aromatizuesi Dormeo është një mënyrë perfekte i cili bën që shtëpia juaj të mbajë aromë festash. Vjen në formën e një shisheje elegante që shërben edhe si dekor për çdo dhomë. Është e thjeshtë: vendosi 6 shkopinjtë e kallamit në shishen me vaj esencial dhe shijoje aromën e këndshme dhe delikate që zgjatë deri në 60 ditë. Zgjedh mes tri aromave të mrekullueshme për sezonën e vjeshtës apo dimrit: Sheqer i erëzuar – e ëmbël dhe intensive, Xhenxhefil – aromë që do t’iu dërgojë mbrapa në kohë – në kuzhinën e gjyshes - ose Kanellë dhe portokall – me aromë të verës së vluar.

Mos i harxhoni paratë në sprej aromatizues, sepse Aromatizuesi Dormeo është krejt çka ju duhet:

  • Shishe elegante që përshatet si dekor në çdo dhomë
  • 100 ml vaj esencial i koncentruar
  • Gjashtë shkopinj kallami për ta shpërndarë aromën deri në 60 ditë
  • Nuk përmban flakë, sprej apo elektricitet, dhe kjo e bën një produkt shumë të sigurtë dhe ekologjik
  • Zgjedh mes tri aromave: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë dhe portokall
Specifikat Teknike
Add Info 100 ml
Dimenionet H 8cm x W 3.5cm x L 7.5cm
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star