Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Dyshek S Approved Dormeo

Photo
Video

A keni menduar si ia arrin babadimri t’i shpërndajë të gjitha ato dhurata për një natë? Sekreti i babadimrit të palodhshëm qëndron te gjumi i mirë! Andaj Dormeo ju ofron dyshekun e vetëm të aprovuar nga babadimri! Ky dyshek është i dizajnuar posaçërisht për t’ju ofruar rehati atyre që kanë problem me boshtin kurrizor. Me një bërthamë ergonomike të dizajnuar nga Kosmodisk, ky dyshek siguron shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Për më tepër, ka 2 shtresa sfungjer Ecocell® dhe 3 zona rehatie të avancuara. Dysheku ka një mbulesë unike me fjolla bore dhe është edicion i limituar.

Dyshek S Approved Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A keni menduar si ia arrin babadimri t’i shpërndajë të gjitha ato dhurata për një natë? Sekreti i babadimrit të palodhshëm qëndron te gjumi i mirë! Andaj Dormeo ju ofron dyshekun e vetëm të aprovuar nga babadimri! Ky dyshek është i dizajnuar posaçërisht për t’ju ofruar rehati atyre që kanë problem me boshtin kurrizor. Me një bërthamë ergonomike të dizajnuar nga Kosmodisk, ky dyshek siguron shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Për më tepër, ka 2 shtresa sfungjer Ecocell® dhe 3 zona rehatie të avancuara. Dysheku ka një mbulesë unike me fjolla bore dhe është edicion i limituar.

Më shumë
Përshkrimi
 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejtë si në dyqanet tona. Ne ta sjellim dyshekun e preferuar deri në shtëpi.

 • Dyshek Aloe Vera

  NET TË QETA, PËR GJUMË LUKSOZ

  Dyshek Aloe Vera do t’ju sigurojë net të qeta, rehati dhe gjumë luksoz për vite me radhë.

 • Dyshek Aloe Vera

  15 VJET GARANCION

  Dyshek Aloe Vera është punuar në atë mënyrë që t’i rezistojë viteve. Ka 15 vjet garancion, që t’ju sigurojë mijëra net të rehatshme dhe mëngjese plot energji.

Sikur babadimri, edhe ky dyshek vjen veç një herë në vit!

Dysheku Santa Approved është edicion i limituar dhe është në dispozicion për një kohë të limituar – gjatë festave të fundvitit!

Kur afrohet fundi i vitit, shumica prej nesh mendojmë se si mund ta përmbyllim më mirë vitin e vjetër e si ta nisim mbarë vitin e ri. Një nga gjërat me të cilat mund ta nisni sa më mbarë vitin, është gjumi i mirë, padyshim!

Filloni vitin e ri plot energji – këtë do ta arrini duke fjetur në dyshekun unik Santa Approved! Duke fjetur në këtë dyshek përrallor, do të ndiheni si babadimri në Natën e Krishtlindjeve – gati për t’i shijuar aventurat në tërë botën!

Dyshek S Approved

I dizajnuar për të ofruar rehati të personalizuar

A zgjoheni shpesh me një ndjesi ngurtësie në shpinë, të lodhur dhe me dhimbje? Arsyet mund të jenë netët e parehatshme dhe dysheku i vjetër, po ashtu, që mbase mund të jetë dizajnuar për ndonjë lloj tjetër të gjumashëve. Andaj, Santa ka menduar gjerë e gjatë për t’ju siguruar festat perfekte të fundvitit – një dyshek super të rehatshëm. Disa nga benefitet e këtij dysheku, janë:

 • Dyshek ergonomik: ofron mbështetjen e përkryer dhe i përshtatet trupit tuaj, për të siguruar shtrirjen e duhur të bushtit kurrizor.
 • Rehati shtesë: Sfungjeri Memory në këtë dyshek i përshtatet lëvizjeve trupore, duke shtuar ekstra rehati për ju dhe duke ndihmuar në lirimin e pikave të presionit.
 • Shtresa e mesme - Frymëzuar nga Kosomodisk, që imiton formën e shtyllës kurrizore të njeriut.
 • 3 zona rehatie dinamike, për mbështetje optimale në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Bërthamë e dyfishtë, në mënyrë që ta zgjedhni anën më të butë ose anën më të fortë.
 • I ajrosshëm, falë sfungjerit Ecocell® dhe kanaleve të ajrit.
 • I pasur me trajtim CleanEffect®, për mbrojtje nga bakteret, grimcat e pluhurit dhe mikrobet.
 • Mbulesë me një dizajn unik me fjolla bore, e cila mund të hiqet dhe të lahet.
 • 15 vjet garancion.
 • I prodhuar në Europë.
Dyshek S Approved

Shiko brenda dyshekut

lartësi20cm

Dyshek S Approved

Mbani kursorin mbiTap on   për info rreth produktit.

 1. Mbulesë e sipërme me një dizajn unik

  Mbulesa është e trajtuar me CleanEffect®, për mbrojtje nga grimcat e dëmshme të pluhurit, mikrobet dhe bakteret. Për më shumë pastërti, mund të hiqet dhe të lahet. Dhe qershia mbi tortë, mbulesa ka një dizajn unik me fjolla bore!

 2. 2cm sfungjer Memory

  Përshtatet në mënyrë të përsosur me format trupore.

 3. 6cm Ecocell® (pjesa e portokalltë e lehtë)

  Strukturë fleksibile qelizore 3D, e cila i përshtatet trupit tuaj. Shtresa me ngjyrë të portokalltë me 3 zona rehatia të ndara, ka densitet më të ulët, duke e bërë dyshekun më të butë dhe më të personalizueshëm. Kanalet special ofrojnë fleksibilitet dhe qarkullim më të mirë të ajrit.

 4. 6cm ERGO

  Sfungjeri Ergo i dizajnuar sipas Kosmodisk, ofron 3 zona rehatie të cilat i përshtaten formave të trupit. Në këtë mënyrë, siguron shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe një natë gjumi pa dhimbje shpine.

  Dyshek S Approved
 5. 6cm Ecocell® (pjesa e bardhë)

  Strukturë fleksibile qelizore 3D, e cila i përshtatet trupit tuaj. Shtresa me ngjyrë të bardhë me 3 zona rehatia të ndara, ka densitet më të lartë, duke e bërë dyshekun më të fortë për ata që nuk kanë nevojë një shkallë të lartë të përshtatjes. Kanalet special ofrojnë fleksibilitet dhe qarkullim më të mirë të ajrit.

 6. Mbulesa e poshtme

  Mbulesa është e trajtuar me CleanEffect®, për mbrojtje nga grimcat e dëmshme të pluhurit, mikrobet dhe bakteret. Për më shumë pastërti, mund të hiqet dhe të lahet. Pjesa e poshtme është ngjyrë hiri dhe ka një model zig-zag.

Rrotullojeni dyshekun për ta zgjedhur nivelin e fortësisë apo butësisë që ju duhet

Ky dyshek ka një bërthamë të dyfishtë, andaj ju mund ta zgjedhni anën që ju përshtatet më shumë.

 • Dyshek S Approved

  Njëra anë e bërthamës është e punuar me sfungjer ngjyrë portokalli dhe më të butë Ecocell®, andaj ka densitet më të ulët dhe është më e personalizueshme.

 • Dyshek S Approved

  Ana tjetër e bërthamës është e punuar me sfungjer të bardhë dhe më të fortë Ecocell®, andaj ka densitet më të lartë.

I dizajnuar për t’ju përshtatur trupit tuaj

Ky dyshek ka një strukturë të veçantë, me sfungjer memory brenda bërthamës dhe një shtresë speciale ERGO. Ky kombinim e çon këtë dyshek në një tjetër nivel rehatie – rehati të personalizuar sipas formave dhe lëvizjeve tuaja trupore.

Dyshek S Approved

Edicion special dhe i limituar!

Ky është dysheku i parë nga Dormeo që vjen me një dizajn special dhe edicion të limituar. Këtë super dyshek do ta keni në dispozicion vetëm gjatë festave të fundivitit – për t’i bërë netët e ftohta sa më magjike!

Mbulesa e dyshekut ka dizajn të veçantë me fjolla bore në pjesën e sipërme dhe saja në pjesët anash. Kurse pjesa e poshtme në ngjyrë hiri ka një dizajn zig-zag që na kujton batanijet e ngrohta të Krishtlindjeve.

Të dy pjesët janë të lidhura përmes një zinxhiri të kuq - çka e bën dyshekun edhe më të bukur e më unik.

Dyshek S Approved

Për një ambient gjumi sa më të rehatshëm

Dysheku S Approved është i ajrosshëm, në mënyrë që të kontribuojë në një ambient gjumi sa më të pastër dhe më të freskët. Është i trajtuar me CleanEffect®, për mbrojtje nga grimcat e dëmshme të pluhurit, mikrobet dhe bakteret.

Dyshek S Approved

Vendoset shpejt dhe lehtë

Dysheku do t'ju arrijë në derë të shtëpisë i mbyllur me vakum, i mbështjellur në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të kompresuar dhe mbyllur me vakum, falë procesit eko-miqësor të transportit dhe po ashtu për të siguruar më shumë mbrojtje gjatë transportit.

 • 1
  Hapi 1

  Prisni me gërshërë qesen e paketimit. Kujdes: mos përdorni thikë.

 • 2
  Hapi 2

  Shtrijeni dyshekun në shtrat. Me kujdes prejeni qesen plastike përgjatë skajeve dhe largojeni nga shtresa.

 • 3
  Hapi 3

  Lëreni për 6 orë, derisa të shtrihet plotësisht.

Specifikat Teknike
Fortësia pak i fortë
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 4 Vlerësim(e)

5

4 vlerësime

4 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Elma

www.topshop-ks.com

Kur e bleva isha ne dyshime sepse mendova qe nuk do me pershtatet pasi kisha dhimbje ne kurriz, por pas 3 ditesh e verejta qe zgjohem me lehte dhe nuk kam dhimbje ne shtyllen kurrizore. Ju propozoj qe ti kushtoni rendesi shtratit ku flini!
Shume i rehatshem!

Shkurte

www.dormeo-ks.com

Fantastik
Per nje gjum sa me te mir dormeo te jep ket ndjesi

Ejup Robaj

www.dormeo-ks.com

I mir
I mir shum ku ta pravona

Feti

www.dormeo-ks.com

Super i mire
Perfekt

4 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi