Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresë dysheku 3cm Dormeo Renew Natura

Photo
Video
-35%

Shtresë dysheku 3 cm me efekt natyral termo-rregullues. Siguron rehati dhe mbështetje për tërë trupin. Materiali memory përshtatet me formën, peshën dhe temperaturën e trupit. Gjumë i qetë në çdo sipërfaqe: divan, kënd, dyshek të fortë apo direkt në tokë. Mbulesa mund të lahet në makinëlarëse. Hipoalergjike. DHURATË: Jastëk anatomik

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Shtresë dysheku 3cm Dormeo Renew Natura

Nga Çmimi i rregullt: 139,90 € Nga


Çmimi special: 90,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresë dysheku 3 cm me efekt natyral termo-rregullues. Siguron rehati dhe mbështetje për tërë trupin. Materiali memory përshtatet me formën, peshën dhe temperaturën e trupit. Gjumë i qetë në çdo sipërfaqe: divan, kënd, dyshek të fortë apo direkt në tokë. Mbulesa mund të lahet në makinëlarëse. Hipoalergjike. DHURATË: Jastëk anatomik

Më shumë
Përshkrimi

Shijo ndjenjën e natyrës

Shtresa e dyshekut Natura me material memory, është dizajnuar për t'i shtuar rehati dhe luks dyshekut tuaj të vjetër apo divanëve të fortë e të parehatshëm. Jo vetëm që është e rehatshme por në të njëjtën kohë do t'ju ofrojë mbështetjen e duhur për trupin tuaj.

 • Brendësia e shtresës: 3 cm material memory.
 • Lehtëson presionin dhe dhimbjet në nyje, shpinë, shpatulla dhe ju ofron mbështetje vitale.
 • Nuk i transferon lëvizjet: ideale për çiftet sepse nuk do të shqetësoheni nga lëvizjet e partnerit.
 • Pozicion i përsosur i shpinës:rehati dhe mbështetje për trupin pavarësisht peshës dhe formës trupore.
 • E çertifikuar, mbulesë hipoalergjike, higjenike dhe me vetëajrosje.
 • Përdoret kudo: në shtëpi (mbi divan, dyshek etj) në shtëpi pushimi, në konvikt apo kur ju vijnë mysafir
 • Veti termorregulluese falë fibrave natyrale Tencel® Eucalyptus në mbulesë
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet
 • Zgjidhje praktike:lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje.
 • Paketimi: Me vakum
 • Dhuratë: jastëk anatomik me material memory, i përshtatshëm për gjumashët që flenë në shpinë dhe anash

E freskët si flladi i mëngjesit

Lamtumirë, alergjive të ndryshme. Mbulesa e kësaj shtrese përbëhet nga fibra shumë të buta Tencel™ Lyocell. Është hipoalergjike, shumë rezistente dhe e trajtuar me Essential™.

E çertifikuar kundër bakterieve dhe aromave të pakëndshme. Fibrat Tencel™ Lyocell në mbulesën e saj janë shumë të buta dhe ndihmojnë në stabilizimin e temperaturës dhe lagështisë - kështu ju do të zgjoheni të freskët.

Për më tepër, për ata që janë të fiksuar pas pastërtisë kjo shtresë është e persosur pasi mbulesa është me zinxhir dhe mund të hiqet dhe lahet në 40°C. Pjesa e poshtme ka një material i cili nuk lejon rrëshqitjen.

Shiko brendësinë e shtresës

lartësia
3 cm

Dormeo Natura Topper 3cm
 1. ecocell_foam

  3 cm shtresë memory

  Liron presionin në pikat kyqe, minimizon lëvizjet dhe shpërndan peshën trupore ngadalë.

 2. formacell_foam

  Fibrat Tencel™ Lyocell në mbështjellës

  Bëjnë që mbështjellësi të jetë i ajrosshëm, hipoalergjenik, shumë i butë dhe ideal për lekurë të ndjeshme.

 3. washable_removable_cover

  Trajtim Essential™ në mbështjellës

  Zgjidhja e fundit kundër baktereve, grimcave të pluhurit dhe aromave të pakëndshme.

 4. antibacterial

  Pjesa e poshtme nuk rrëshqet

  Ju siguron që shtresa do të qëndroj kudo që e lini.

 5. anti-slip

  Mbështjellësi me zinxhirë

  Largohet dhe lahet në 40ºC.

Qendro mbikursor mbi   për më shumë detaje.

<

Zhytuni në gjumë luksoz e të rehatshëm

Mund të përdoret mbi çdo sipërfaqe. Është zgjidhja perfekte për dyshekun tuaj të fortë apo sipërfaqe tjera të forta. Do t'ju dhurojë një ndjesi masazhimi gjatë gjumit, do të siguroj qarkullimin e ajrit dhe redukton lagështinë dhe nxehtësinë. Materiali memory përshtatet me trupin, duke lehtësuar dhimbjet dhe relaksuar muskujt dhe ju do të bëni një gjumë të mirë e do të ndjeheni gati për një ditë të re.

Dormeo Natura Topper 3cm

FALAS jastëk anatomik

Për të kompletuar rehati sëbashku me shtresën ju do të merrni DHURATË një jastëk anatomik. Ky jastëk ka formë ergonomike dhe është ideal për personat që flenë anash dhe me shpinë. Mbulesa është hipoalergjike, shumë e butë dhe mund të lahet. Përmasa e jastëkut është 30x50cm.

 

Dormeo Natura Topper 6cm

Veti termorregulluese, eleminon djerësitjen, veti hipoalergjike – gjithçka NATYRALE

Mbulesa është e përbërë me material Tencel®. Fibrat e Tencelit janë hipoalergjike, natyrale, nga pema Eucalyptus. Ajo çka e diferencon nga fibrat e tjerë është që këto fibra janë shumë të buta për lekurën dhe të buta në prekje. Gjithashtu kanë veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës dhe lageshtisë, gjë që është shumë e rëndësishme për shtresat me material memory. Kur ju shtriheni ajo reagon dhe përshtatet me temperaturën e trupit, e ju do të ndjeni rehatinë e një gjumi të këndshëm. Është higjienike dhe parandalon krijimin e bakterieve dhe aromave të pakëndshme. Mbulesa e trajtuar me Essential™ ju mbron nga bakteriet, myku dhe aromat e pakëndshme.

Vendosja është e lehtë dhe e shpejtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e vakumuar dhe e kompresuar rreth. Të gjitha shtresat janë të kompresuara dhe vakumuara falë procesit eko-miqësor për mbrojtje gjatë dergesës.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Me kujdes preni qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar të mos e prisni qesen plastike brenda shtresës. Mos përdor thikë.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Rrëshqisni shtresën e vakumuar mbi shtrat. Prisni me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • Dormeo Silver Plus 3 Zones Topper

  Lini 6 orë shtresën të marrë formën e plotë.

Dr. Susanne Schurz-Peschka për TENCEL

Lenzing AG, Austria

»Fibrat e Tencelit janë hipoalergjike, natyrale, nga pema Eucalyptus. Ajo çka e diferencon nga fibrat e tjera është që këto fibra janë shumë të buta për lekurën dhe të buta në prekje. Gjithashtu kanë veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës dhe lageshtisë.

Kur ju shtriheni ajo reagon dhe përshtatet me temperaturen e trupit, e ju do të ndjeni rehatinë e një gjumi të këndshëm. Është higjienike dhe parandalon krijimin e bakterieve dhe aromave të pakëndshme dhe përmirëson higjienen.

 

Dormeo Natura Topper 6cm
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Lartësia 3 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Memory foam
Mbështjellësi Top fabric: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star