Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Anatomik Dormeo Renew Natura

Photo
Video
-50%

Jastëku anatomik Renew Natura ju jep mbështetje të përkryer dhe është ideal për personat që flenë anash dhe në shpinë. I përbërë nga shkuma memory përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e kokës dhe qafës. Mbulesa është e ajrosshme dhe hipoalergjenike dhe siguron absorbim të shkëlqyeshëm të lagështisë. Mbështjellësi mund të hiqet lehtë për larje në 40 ° C. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm

Çele çadrën, kape këtë zbritje
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk Anatomik Dormeo Renew Natura

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku anatomik Renew Natura ju jep mbështetje të përkryer dhe është ideal për personat që flenë anash dhe në shpinë. I përbërë nga shkuma memory përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e kokës dhe qafës. Mbulesa është e ajrosshme dhe hipoalergjenike dhe siguron absorbim të shkëlqyeshëm të lagështisë. Mbështjellësi mund të hiqet lehtë për larje në 40 ° C. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm

Më shumë
Përshkrimi

Gjumë i shëndetshëm & i rehatshëm

Një jastëk anatomik i cili do të ofroj mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Mbështjellësi i jastëkut është i trajtuar me materiale natyrale. Me këto karakteristika ky jastëk është një nga më të mirët në treg sa i përket rehatisë dhe gjumit të shëndetshëm.

Material memory për pozicion të duhur të shpinës

Jastëku në brendësi është i përbërë nga materiali memory, i cili lejon jastëkun të përshtatet në mënyrë perfekte me formën dhe peshën e kokës dhe qafës, duke ofruar rehati dhe gjumë të shëndshëm e natyralForma e tij është ideale për personat që flenë në shpinë ose anash.

Teknologjia e re Essential™ për parandalim ndaj alergjive

Për më shumë fleksibilitet dhe qëndrueshmëri mbështjellësi i tij ka qepje me thurje. Këtij materiali gjithashtu i janë shtuar edhe disa trajtime të tjera me Essential™  për të mbajtur sa më larg bakteriet, pluhurat dhe aromat e pakëndshme. Për të garantuar siguri maksimale, teknologjia Essential™ është testuar dhe aprovuar nga shumë Institute dhe Laboratorë në Europë.

Fibra Tencel™ Lyocell për më shumë butësi 

Mbështjellësit i është shtuar edhe një trajtim natyral me ActiproTM, i cili ka veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës, mbështjellësi është pasuruar me fibra Tencel™ Lyocell nga pema Eucalyptus. Këto fibra kanë veti shumë të mira në përthithje duke ofruar një ambient gjumi të thatë e të këndshëm. Për higjenë maksimale, mbështjellësi i jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Dimenionet 30x50 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Cover: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Inner cover: 100% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star