Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Renew Natura Dormeo

Photo
Video

Jorgani Renew Natura është jorgan i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm që mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë nga material cilësor me pamje tërheqëse dhe i mbushur me mikrofibra të buta që janë të ajrosshme dhe të buta. Për mirëmbajtje të lehtë, mund të lahet në 60 ℃, temperaturë kjo që shkatërron marimangat e pluhurit. Në dispozicion në 2 dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Renew Natura Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Renew Natura është jorgan i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm që mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë nga material cilësor me pamje tërheqëse dhe i mbushur me mikrofibra të buta që janë të ajrosshme dhe të buta. Për mirëmbajtje të lehtë, mund të lahet në 60 ℃, temperaturë kjo që shkatërron marimangat e pluhurit. Në dispozicion në 2 dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gjumë i freskët dhe i qetë gjatë gjithë vitit

Jorgani Dormeo Renew Natura do t'ju ofrojë qetësi gjatë gjithë vitit. Është i mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep®, dhe fibra Tencel ™ Lyocell për të siguruar ajrosje dhe thithje të lagështisë.

Jorgan i ajrosshëm, i mbushur me mikrofibra të avansuara

Struktura unike e fibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë një vëllim shtesë në jorgan duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë dhe të lehtë. Fijet Wellsleep gjithashtu e bëjnë jorganin shumë të fryrë, duke garantuar gjithmonë një ambient të freskët dhe higjienik të gjumit.

Për gjumë të qetë dhe të shëndetshëm

Jorgani Natura përmban gjithashtu fibra Tencel ™ Lyocell. Këto fije janë bërë nga bima eukaliptus dhe kanë kapacitete të shkëlqyera për thithjen e lagështisë, ​​duke siguruar freski dhe thatësi. Duke qenë gjithashtu hipoallergjenike,  zvogëlon rritjen e baktereve në mënyrë natyrale, duke parandaluar zhvillimin e aromave të pakëndshme.

Në dispozicion në 2 dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 50% lyocell (TencelTM Lyocell), 50% Polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (AirX System); Linning under bottom fabric: 100% polypropylene
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi