Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Jastëku Klasik Dormeo Primavera

Photo
Video
-50%

Dhuroni vetës tuaj një gjumë të mirë me jastëkun Primavera që siguron butësi dhe i cili ka mbështjellësin e tij 100% pambuk për ajrosje të përsosur. Lartësia dhe fortësia e jastëkut mund të rregullohen, jastëku është i përshtatshëm për personat që flenë në stomak dhe personat që flenë në shpinë. I gjithë jastëku mund të lahet në 30°C. Është në madhësinë klasike 50x70cm.

Jastëku Klasik Dormeo Primavera

Çmimi i regullt: 34,90 €


Çmimi Special: 17,45 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dhuroni vetës tuaj një gjumë të mirë me jastëkun Primavera që siguron butësi dhe i cili ka mbështjellësin e tij 100% pambuk për ajrosje të përsosur. Lartësia dhe fortësia e jastëkut mund të rregullohen, jastëku është i përshtatshëm për personat që flenë në stomak dhe personat që flenë në shpinë. I gjithë jastëku mund të lahet në 30°C. Është në madhësinë klasike 50x70cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

I vetmi jastëk që do ta dëshironi

Dormeo Primavera është i vetmi jastëk që do të dëshironi ta keni në dhomën tuaj të fjetjes. Pavarësisht nëse preferoni gjumin në shpinë apo stomakun tuaj, ky jastëk do të siguroj mbështetje perfekte për kokën dhe qafën tuaj, duke ju siguruar gjithashtu gjumë të mirë dhe mëngjese pa dhimbje. Mbeshtjellësi është 100% pambukdo të siguroj ajrosje dhe mirëmbajtje të lehtë.

Butësi prej puplave dhe mjedis gjumi i pastër

Mbushja e jastëkut Primavera është e përberë nga materiali poliester që ju ofron ndjenjën e butësisë së puplave si dhe mundësinë për të pastruar atë dhe për të mbajtur të pastër gjatë gjithë kohës. I gjithë jastëku mund të lahet në 30 °C kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni më shumë për të mbajtur ambientin tuaj të gjumit të freskët dhe të pastër.

I krijuar për të ju përshtatur të gjitha nevojave tuaja

Jastëku Primavera ka një zinxhir në një anë ashtu që ju të mundeni lehtësisht të rregulloni sasinë e mbushjes dhë të rrisni apo zvogëloni lartësinë apo fortësinë e tij. Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të rregulloni jastëkun në preferencat tuaja personale. Në bazë të kësaj veqorie speciale, ne ju rekomandojmë jastëkun Primavera për personat që flenë në stomak apo shpinë. Madhësia e tij është klasike 50x70 cm dhe do të përshtatet me çfarëdo lloj seti çarçafësh që keni në shtëpi.

Agnę Kuzmickaitė

Agnė Kuzmickaitė është një dizajnere veshjesh, koleksionet e së cilës mund të shihen në ngjarjet Lituaneze dhe të huaja të Javës së Modës. Veprat e saj janë botuar në botime ndërkombëtare të dizajnimit të modës dhe portale si Vogue, L'Officiel dhe Marie Claire.

Për blerësit e MAXIMOS-it kam krijuar një koleksion shtresash, veshje gjumi me stil dhe pantofla për shtëpi. Dizajni i koleksionit të ri DORMEO dominohet nga simetria. Unë mendoj se shtrati duhet të harmonizoj mjedisin - në fund të fundit, dhoma e gjumit është një vend për pushim, për të cilen unë gjithmonë dëshiroj të gjej kohë.

Hygiene Clock

Sa i lartë është jastëku juaj?

Në mengjes, keni dhimbje koke dhe qafe? Jastëku i vjetër ka humbur formën, kështu që ka kohë që nuk jep mbeshtejten e duhur dhe shtrirja në të është bërë e papredikueshem. Ku është ndjenja e freskisë? Jastëku i vjeter përmban shumë grimca të lekurës së vdekur, bakterie dhe papastërti tjera, që nuk janë të mira për shëndetin tuaj!

Kjo është arsyeja pse DORMEO e rekomandon ndërrimin e dyshekut çdo dy vite. Ne kemi një rekomandim për ju - një jastëk që do të ju dhuroj gjumë të qetë, freskues dhe relaksues!

Jastëk më i lartë për ata që flenë anash, ndërsa më i ultë – për ata që preferojnë të flenë në shpinë ose bark.

Jastëku PRIMAVERA siguron mbështetje të duhur për të gjitha pozitat e gjumit. Lartësia dhe ngurtësia mund të rregullohen për të ju përshtatur formës së trupit dhe pozitës tuaj së gjumit. Thjeshtë, rrembeni anën e jastëkut dhe largoni pjesën e mbushjes në mënyrë që të zgjedhni butësne dhe mbeshtetjen e duhur për kokën dhe qafën tuaj.

Cilado qoftë pozita e gjumit tuaj ose koha kur ju fleni , ju do të mërziteni me gërhitjen, për ketë ne ju propozojmë jastëkun PRIMAVERA i cili do t’i përshtatet të gjitha nevojave tuaja.

NDJESI E KËNDSHME SI NË PUPLA për butësi të përsosur

Veqori termike të shkëlqyeshme dhe butësi si gëzofi. Gjumi në jastëkun Primavera do të ju dhuroj ndjesinë sikur kokën e keni mbështetur në re. 

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star