Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Papuqe Primavera II Dormeo

Photo
Video

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Në dispozicion në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Papuqe Primavera II Dormeo
19,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Në dispozicion në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Më shumë
Përshkrimi

Papuqe të buta dhe të ngrohta

Ju pëlqen që edhe kur jeni në shtëpi të ndiqni stilin tuaj dhe të ndjeheni mirë? Vishni papuqet e buta Dormeo Primavera dhe shijoni butësinë dhe ngrohtësinë që vetëm ato mund të dhurojnë. Me material pellushi ideale për ditët e ftohta të dimrit.

Papuqet Primavera janë në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra: S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star