Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbrojtës dysheku Dormeo Primavera

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbrojtësi i dyshekut - Primavera, është çarçaf luksoz dhe i butë, i punuar nga pambuku dhe fibrat e bimës Eucalyptus. Falë anëve dhe qosheve elastike, përshtatet lehtësisht në dyshek, madje edhe në dyshekët më të lartë. Lahet në temperaturë 40°C. Në dispozicion në tri ngjyra: e kaltër, e gjelbër dhe bezhë. Po ashtu, në tri madhësi: 90x200cm, 160x200cm dhe 180x200cm.

Mbrojtës dysheku Dormeo Primavera
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut - Primavera, është çarçaf luksoz dhe i butë, i punuar nga pambuku dhe fibrat e bimës Eucalyptus. Falë anëve dhe qosheve elastike, përshtatet lehtësisht në dyshek, madje edhe në dyshekët më të lartë. Lahet në temperaturë 40°C. Në dispozicion në tri ngjyra: e kaltër, e gjelbër dhe bezhë. Po ashtu, në tri madhësi: 90x200cm, 160x200cm dhe 180x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

I rehatshëm, luksoz dhe i butë

Përjetojeni luksin në dhomën tuaj, me mbrojtësin e dyshekut - Primavera. I punuar nga fibrat Tencel® dhe pambuku, ky çarçaf i ofron butësi lëkurës suaj dhe është shumë i qëndrueshëm. Vjen në tri ngjyra të ndryshme, dhe lehtësisht mund ta kombinoni me setet e mbulesave Primavera.

I punuar me materiale natyrale

Falë kombinimit të fibrave Tencel® dhe pambukut, mbrojtësi i dyshekut është i butë, i lëmueshëm dhe i ajrosshëm. Fibrat Tencel® janë të përbëra nga bimët Eucalyptus, kanë veti të absorbimit të lagështisë dhe janë hipoalergjenike. Kurse pambuku i shton edhe më shumë butësi dhe qëndrueshmëri çarçafit.

Praktik dhe i rehatshëm

Ky mbrojtës dysheku ka një litar elastik në të gjitha skajet, në mënyrë që të mbahet për dyshek dhe të mos rrëshqasë. Kurse pjesët anësore prej 25cm e bëjnë të përshtatshëm edhe për dyshekët më të lartë.

Mirëmbahet lehtë

Mund të lahet në temperaturë 40°C. Në dispozicion në tri dimensione 90x200cm, 160x200cm dhe 180x200, si dhe tri ngjyra: e kaltër, e gjelbër dhe bezhë.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star