Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Primavera Pure Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Seti i çarçafëve Primavera Pure ofron rehati dhe elegancë në shtratin tuaj. Është punuar me materiale cilësore dhe me një qëndisje të bukur, dizajnuar nga stilistja lituaneze e modës, Agne Kuzmickaite. Seti ka këllëf jorgani dhe këllëfë jastëkësh. Në dispozicion dy madhësi, në ngjyrën bezhë. Lahet në temperaturë 40°C.
Seti i çarçafëve Primavera Pure Dormeo
89,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Seti i çarçafëve Primavera Pure ofron rehati dhe elegancë në shtratin tuaj. Është punuar me materiale cilësore dhe me një qëndisje të bukur, dizajnuar nga stilistja lituaneze e modës, Agne Kuzmickaite. Seti ka këllëf jorgani dhe këllëfë jastëkësh. Në dispozicion dy madhësi, në ngjyrën bezhë. Lahet në temperaturë 40°C.
Më shumë
Përshkrimi

Materiale cilësore

Ky set çarçafësh është punuar nga fibrat Tencel dhe pambuku. Falë materialeve cilësore dhe miqësore ndaj mjedisit, këllëfët janë të ajrosshëm, hipoalrgjenikë, të butë dhe të lëmuar. Me pak fjalë, do të ju mbulojnë me ngrohtësi e butësi.

Dizajn elegant

Këllëfët kanë një qëndisje tepër të bukur: kornizë dhe flutur, për t'i shtuar elegancë shtratit dhe dhomës suaj. Ky set është dizajnuar nga stilistja e njohur e modës, Agne Kuzmickaite.

Në dispozicion dy madhësi në ngjyrën bezhë:

  • Këllëf për jorgan (140x200cm) dhe një këllëf për jastëk (50x70cm)
  • Këllëf për jorgan (200x220cm) dhe dy këllëfë për jastëkë (50x70cm)

Mirëmbajtja

Lahet në temperaturë 40°C. Para se ta përdorni përsëri, sigurohuni që është tharë tërësisht. Po ashtu, mund ta hekurosni.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star