Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan polar termorregullues Dormeo

Photo
Video
-45%

Jorgani Polar termorregullues është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me teknologjinë e patentuar HeiQ XReflex për ruajtjen e vetive termike. Ky jorgan është i lehtë, i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i rehatshëm. Ka trajtimin CleanEffect® për mbrojtje ndaj alergjenëve dhe aromave të pakëndshme. Mund të lahet në 40°C. Është jorgani i përsosur sidomos për dimër dhe vjen në dispozicion në 4 madhësi.

Jorgan polar termorregullues Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 38,45 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Polar termorregullues është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me teknologjinë e patentuar HeiQ XReflex për ruajtjen e vetive termike. Ky jorgan është i lehtë, i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i rehatshëm. Ka trajtimin CleanEffect® për mbrojtje ndaj alergjenëve dhe aromave të pakëndshme. Mund të lahet në 40°C. Është jorgani i përsosur sidomos për dimër dhe vjen në dispozicion në 4 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ngrohtësinë që ju duhet gjatë dimrit, me jorganin polar nga Dormeo

Gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës apo dimrit, s’ka më mirë se të mbështilleni nën një jorgan të ngrohtë. Por gjumi mund të prishet lehtë nëse trupi ndjen më shumë ngrohtësi se që i duhet, dhe të gjithë e dimë se jorganët e trashë dhe të rëndë mund të jenë të bezdishëm. Nëse po kërkoni një jorgan të ngrohtë, por në të njejtën kohë të të hollë, të lehtë, të ajrosshëm dhe të butë – ne kemi zgjidhje për ju.

Ju prezentojmë jorganin risi për ju dhe fëmijët tuaj – jorgan polar termorregullues.

Jorgan polar termorregullues

Teknologjia HeiQ XReflex

Kur vjen puna te jorganët e ngrohtë, zakonisht priren të jenë të mëdhenj, të trashë, dhe për më tepër, të rëndë. Kjo mund të shkaktojë ndjesi parehatie dhe t’ua prishë gjumin gjatë netëve të ftohta.

Por jo edhe me jorganin polar termorregullues. Ky jorgan përmban teknologjinë HeiQ XReflex, andaj ju ofron tërë ngrohtësinë e një jorgani premium apo të trashë, por nuk ka peshë të rëndë dhe është më i hollë.

Falë barrierës rrezatuese të brendshme Heiq XReflex, valët energjike të nxehtësisë së trupit reflektohen në trup, për veti më të përmirësuara termike dhe për të siguruar ajrosje të plotë.

Jorgan polar termorregullues
 1. Lëkura

 2. Rrezatimi i nxehtësisë së trupit

 3. Ajrosje e përsosur

I hollë, i lehtë, i ajorsshëm, i butë

 • Mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep® krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë jorganit vëllim, butësi, ajrosje dhe veti termorregulluese.
 • Falë teknologjisë së patentuar HeiQ XReflex, jorgani polar termorregullues ruan vetitë termike. Edhe pse më pak material, krijon mjaftueshëm ngrohtësi për ju, duke zvogëluar për 50% ngarkesën që do të kishte një jorgan i trashë dimëror.
 • Jorgan polar termorregullues

  Jorgani i zakonshëm

 • Jorgan polar termorregullues

  Jorgani polar termorregullues me 50% më pak ngarkesë

Mirëmbahet lehtë

Jorgani mund të lahet në rrobalarëse në 40°C. Mbulesa elegante ngjyrë hiri është e trajtuar me CleanEffect®, për mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Andaj, është ideal për ata që vuajnë nga ndonjë alergji apo kanë lëkurë të ndjeshme.

Është në dispozicion në katër madhësi: 140x200, 160x200, 200x200 dhe 200x220cm.

Jorgan polar termorregullues
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.