Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Jorgan Dyshtresor Dormeo Platinum

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jorgani dyshtresor Platinum ka një pamje elegante dhe përdoret gjatë terë vitit. Perbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan me i hollë që mund ta perdorni gjatë veres, një më i trashë për sezona kalimtare ose të dy së bashku gjatë dimrit. I berë nga materiale të lehta që sigurojnë benefite të shumëfishta. Lahen në 40°C. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm në 200x200 cm.

Jorgan Dyshtresor Dormeo Platinum
Nga 99,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Platinum ka një pamje elegante dhe përdoret gjatë terë vitit. Perbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan me i hollë që mund ta perdorni gjatë veres, një më i trashë për sezona kalimtare ose të dy së bashku gjatë dimrit. I berë nga materiale të lehta që sigurojnë benefite të shumëfishta. Lahen në 40°C. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm në 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Fibra të mrekullueshme për një gjumë magjik

Jorgani dyshtresor Dormeo Platinum përbëhet nga materialet qe ofrojnë rehati :

  • Fibrat Wellsleep® qe shërbejnë për një ndjesi butësie dhe nivele te shumta komforti
  • Fibra te ngrohta qe lirojnë reaksione te ngrohtesisë në secilen pjesë te jorganit, derisa vetë jorgani ofron edhe vet-ajrosjen e shkëlqyeshme
  • Mikrofibrat e satenit që do t’i sjellin elegancë dhomës tuaj të gjumit


Jorgan qe ofron shumë rehati

Kualiteti i lartë, vet-ajrosja dhe materialet absorbuese bejnë qe ky jorgan të mos perlyhet lehtë – por nëse perlyhet, ju mundeni lehtë ta pastroni jorganin tuaj te ri te preferuar në makinë-larese dhe ta perdorni përseri sapo të thahet, gjë qe ndodh shumë shpejtë.

Komfort gjatë terë vitit

Ky jorgan ju siguron ndjenjën e ngrohtësisë në netët e ftohta, ofron gjithashtu ajrosjen dhe absorbon efektivisht lagështinë. Perdoret në të gjitha sezonat.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200; 200x200
Filling 50% polyester (down like fiber), 50% viscose (warming fiber), 150 gsm + 250 gsm
Karakteristika të tjera Fabric: 100% polyester (Super Soft Microfiber Sateen)
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star