Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Peshqir për banjo Dormeo Silky Touch

Photo
Video

Peshqirët e pambuktë  Dormeo janë super absorbues, shumë të butë dhe në një shumëllojshmëri ngjyrash. Të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, sauna apo palestër.

Peshqir për banjo Dormeo Silky Touch
19,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Peshqirët e pambuktë  Dormeo janë super absorbues, shumë të butë dhe në një shumëllojshmëri ngjyrash. Të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, sauna apo palestër.

Më shumë
Përshkrimi

Peshqir të butë dhe super absorbues

Peshqirët Dormeo janë ekstra absorbues, të butë dhe super fantastike në fërkim. Ato duken bukur rreth trupit tuaj, ose thjesht kur janë të varur.

Dizajn modern dhe ngjyra tërheqëse

Këto peshqir janë dizenjuar në ngjyra tërheqëse nga të cilat ju mund të zgjidhni: lejla, kafe, bojeqielli ose gri.

Të përshtatshëm për tu përdorur në Sauna ose Spa

Fale avantazheve të tij super absorbues dhe ndjesinë e butësisë që dhuron, peshqiri Dormeo Silky Touch është i përshtatshëm edhe për sauna dhe spa.

Material cilësorë dhe lehëtesi në pastrim

Peshqiret mund te lahen edhe ne lavatrice. Edhe pas shume larjesh, ngjyra do te qendroj e pandryshuar.

Pjese e koleksionit Silky Touch

Peshqiri Dormeo Silky Touch është pjesë e koleksionit Dormeo Silky dhe përshtatet më së miri me të gjitha produktet e tjera të kësaj linje si seti i kellefeve, tapeti, abazhuri, batanija dhe të gjitha produktet e tjera të këtij koleksioni.

Specifikat Teknike
Dimenionet 70x140 cm
Material pambuk
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star