Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Mbulesë dhe Jastëk Dekorativ Oriental Dormeo

Photo
Video
-50%

Mbulesa e jastakut te ri Dormeo Oriental ju ndihmon të krijoni pamjen ekzotike të dhomës së fjetjes dhe dhomes se ndejes që gjithmonë e keni endërruar. Ky lloj jastëku mund të perdoret në shtrat, në karrige të sofas dhe do ta bëjë dhomën tuaj të duket më modernë dhe do ti jap ndjenjën e rehatisë. Jastaku është i dizajnuar në atë mënyrë qe do t’u jap butësine dhë ngrohtësinë kokës tuaj pas një dite të lodhshme pas punës.

Mbulesë dhe Jastëk Dekorativ Oriental Dormeo

Çmimi i regullt: 12,80 €


Çmimi Special: 6,40 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbulesa e jastakut te ri Dormeo Oriental ju ndihmon të krijoni pamjen ekzotike të dhomës së fjetjes dhe dhomes se ndejes që gjithmonë e keni endërruar. Ky lloj jastëku mund të perdoret në shtrat, në karrige të sofas dhe do ta bëjë dhomën tuaj të duket më modernë dhe do ti jap ndjenjën e rehatisë. Jastaku është i dizajnuar në atë mënyrë qe do t’u jap butësine dhë ngrohtësinë kokës tuaj pas një dite të lodhshme pas punës.

Më shumë
Detajet e Produktit


Avantazhet

 • dizajn oriental të ndritshëm dhe të gjallë 
 • 100% pambuk në mbulesën e jastëkut 
 • duhet të keni patjetër këtë detaj dekorativ në shtëpinë tuaj 
 • mund të pastrohet në makinë larëse 


Mirëmbajtja

 • lahet në 60 ° C 
 • mos përdorni zbardhues 
 • thahet në temperaturë të ulët 
 • mos e hekurosni 
 • mund të pastrohet në pastrim kimik 


Dimensioni: 50x50
Materiali përbërës: 100% pambuk

Mirëmbajtja: Mund të lahet ne 60
Tkurrja : 3%

DORMEO DECORATIVE CUSHION CORE

Bërthama e jastëkut dekorativ me pëlhurën mbrojtëse që është e mbushur bujarisht me fibra wellsleep® të avancuara dhe funksionale mbështetëse për të siguruar rehati maksimale derisa pushoni. I përshtatshëm për përdorim si jastëk i brendshëm i mbulesës dekorative 50x50 cm

Materiali perbërës: : 100% polypropylene 
Mbushja: 100% polyester (wellsleep® mikro-fibra)

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x50 cm
Ngjyrat e disponueshme kaltër, violet

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star