Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Peshqir Nature’s Linen

Photo
Video

Sillni pakëz qetësi natyre në banjon tuaj dhe shijoni ndjesinë e këndshme ndaj lëkurës që ofron peshqiri Nature’s. Është i punuar me 100% pambuk dhe ka një pjesë liri në skaje, për një pamje sa më klasike. Është shumë absorbues dhe thahet shpejt. Mund të lahet në 40°C dhe është i pasur me trajtim i mercerizuar, që të duket si i ri për një kohë më të gjatë. Në dispozicion në 3 madhësi.

Peshqir Nature’s Linen
Nga 4,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Sillni pakëz qetësi natyre në banjon tuaj dhe shijoni ndjesinë e këndshme ndaj lëkurës që ofron peshqiri Nature’s. Është i punuar me 100% pambuk dhe ka një pjesë liri në skaje, për një pamje sa më klasike. Është shumë absorbues dhe thahet shpejt. Mund të lahet në 40°C dhe është i pasur me trajtim i mercerizuar, që të duket si i ri për një kohë më të gjatë. Në dispozicion në 3 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Freskohuni!

A janë peshqirët tuaj tashmë të vjetër dhe të ashpër? A mbesin fibrat e sheshta dhe të ngurta pas larjes? Nëse po, është koha për peshqir të rinj të freskët, që ta përjetoni përsëri atë ndjesinë e butësisë luksoze pas dushit. Rifreskoni banjon me peshqirë cilësorë dhe me një dizajn elegant por minimalist, të cilët do t’i pëlqeni që në përdorimin e parë.

Peshqir Nature’s Linen

100% pambuk, për ndjesi sa më të këndshme

Pambuku është fibër natyrale që është përdorur dhe çmuar për shekuj me radhë, për shkak të vetive të mrekullueshme që ka. Është i butë, por në të njejtën kohë i qëndrueshëm dhe i fuqishëm. Thahet shpejt, është hipoalergjenik, i ajrosshëm dhe absorbues. Këto veti e bëjnë material ideal për lëkurën, andaj peshqirin Nature’s kemi përdorur 100% pambuk natyral. dhe me trashësi 450 gsm. Mund të lahet në 40°C dhe është i pasur me trajtim i mercerizuar, që të duket si i ri për një kohë më të gjatë.

Peshqir Nature’s Linen

Një dizajn i veçantë, i disponueshëm në 3 madhësi

Skaji i peshqirëve Nature’s ka një kufi të veçantë prej liri, që i jep një elegancë klasike dhe të qoftë kur e mbani të varur apo palosur. Peshqiri ka ngjyrë bezhë dhe është në dispozicion në tri madhësi praktike: për fytyrë (30x50cm), për duar (50x100cm) dhe për trup (70x140cm).

Peshqir Nature’s Linen

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Peshqiri Nature’s Linen është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi