Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Nature's Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

A është jastëku yt më i vjetër se dy vjet dhe me gunga? Mos prit më shumë, por rifresko shtratin me një jastëk të ajrosshëm, higjienik dhe të pasur me aloe vera, frymëzuar nga natyra! Jastëku Nature’s i ka këto veti dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për vëllim, butësi dhe rehati. Trajtimi CleanEffect® siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Lartësia mund të rregullohet. Jastëku ka madhësi 50x70cm dhe mbështjellësi i tij mund të lahet në 40°C.

Jastëk klasik Nature's Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

A është jastëku yt më i vjetër se dy vjet dhe me gunga? Mos prit më shumë, por rifresko shtratin me një jastëk të ajrosshëm, higjienik dhe të pasur me aloe vera, frymëzuar nga natyra! Jastëku Nature’s i ka këto veti dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për vëllim, butësi dhe rehati. Trajtimi CleanEffect® siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Lartësia mund të rregullohet. Jastëku ka madhësi 50x70cm dhe mbështjellësi i tij mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Një vend ideal për ta pushuar kokën

Gati një të tretën e ditës e kaloni në shtrat, andaj është e rëndësishme që ta pushoni kokën në një jastëk të pastër dhe të freskët, i cili ofron mbështetjen dhe rehatinë e duhur për një natë plot gjumë çlodhës. Shijoni të gjitha këto me jastëkun klasik Nature’s, i përshtatshëm për çdo pozicion të fjetjes: në shpinë, bark apo anash.

Jastëk klasik Nature’s Jastëk klasik Nature’s

Mikrofibra WellSleep® për vëllim dhe mbështetje

Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, të cilat krijojnë mijëra xhepa ajri, për të ofruar një butësi por në të njejtën kohë edhe mbështetjen e duhur për shtyllën kurrizore. Në këtë mënyrë, ndihmon në lehtësimin / parandalimin e dhimbjeve të shpinës. Jastëku hapet lehtësisht, andaj ju mund ta personalizoni fortësinë dhe lartësinë, duke hequr apo shtuar mbushjen.

  • Jastëk klasik Nature’s
  • Jastëk klasik Nature’s
  • Jastëk klasik Nature’s

Butësia natyrale e bimës Aloe Vera

Mbulesa e jastëkut është e trajtuar me Aloe Vera, e njohur si bima e pavdekësisë. Ky tretman e pasuron jastëkun me një ndjesi qetësuese dhe butësi natyrale, që do ta shijoni çdo natë.

Jastëk klasik Nature’s Jastëk klasik Nature’s

Trajtim CleanEffect®, për një jastëk higjienik

Lëkura e fytyrës ka kontakt tërë natën me jastëkun, andaj është shumë e rëndësishme të flini në një jastëk higjienik. Prandaj ky jastëk është i pasur me trajtimin CleanEffect®, i cili siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Në këtë mënyrë, krijon një ambient gjumi më të shëndetshëm për lëkurën dhe mushkëritë tuaja.

Jastëk klasik Nature’s Jastëk klasik Nature’s

Frymëzuar nga natyra dhe me natyrën në mendje…

Mbulesa e jastëkut është e punuar 100% prej fibrave të ricikluara, me material të thurur. Është e butë dhe e këndshme në prekje, në të njejtën kohë mjaft e qëndrueshme.

Po ashtu, jastëku vjen me një çantë të ripërdorshme, të cilën mund ta përdorni për jastëkun por edhe për gjëra tjera. Ky është një nga hapat tonë drejt rrugëtimit për mbrojtjen e natyrës.

Jastëk klasik me madhësi standarte

Jastëku ka madhësi 50x70cm, pra përshtatet me të gjithë këllëfët që kanë madhësi standarte.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Jastëku klasik Nature’s është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve me veti eko-miqësore, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi