Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik Nature’s Dormeo

Photo
Video

Po flini në një jastëk më të vjetër se 2 vjet? Është koha për një të ri, të ajrosshëm dhe të pasur me aloe vera! Jastëku anatomik Nature’s ka bërthamë prej sfungjeri Orthocell™ dhe sfungjer Memory në formë të veçantë për të siguruar ajrosje, mbështetje të personalizuar dhe është i përshtatshëm për ata që flenë në krah apo në shpinë. Mbështjellësi i jastëkut është i punuar 100% prej fibrave të ricikluara, është i pasuruar me trajtim CleanEffect® si dhe mund të lahet në 40℃. Madhësia: 30x50cm.

Jastëk anatomik Nature’s Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Po flini në një jastëk më të vjetër se 2 vjet? Është koha për një të ri, të ajrosshëm dhe të pasur me aloe vera! Jastëku anatomik Nature’s ka bërthamë prej sfungjeri Orthocell™ dhe sfungjer Memory në formë të veçantë për të siguruar ajrosje, mbështetje të personalizuar dhe është i përshtatshëm për ata që flenë në krah apo në shpinë. Mbështjellësi i jastëkut është i punuar 100% prej fibrave të ricikluara, është i pasuruar me trajtim CleanEffect® si dhe mund të lahet në 40℃. Madhësia: 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Si mund ta përmirësojë gjumin dhe mirëqenien jastëku i duhur?

Gjumi nuk është proces vetëm për të pushuar mjaftueshëm. Duke qëndruar në shtrat me kokën dhe qafën në pozicionin e duhur, mund t’ju ndihmojë në eliminimin e produkteve të mbeturinave toksike nga lëngu cerebrospinal në tru. Në këtë mënyrë, ju flini më mire dhe zgjoheni me një ndjesi më të mirë.

Jastëk anatomik Nature’s

Dy shtresa sungjeri për mbështetjen e duhur

Ky jastëk anatomik është dizajnuar me dy shtresa sfungjeri, për t’ju ofruar mbështetjen që keni nevojë gjatë gjumi.

Jastëk anatomik Nature’s

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut përbëhet nga një shtresë e gjelbër Orthocell™, e cila i përshtatet formës së kokës, qafës dhe supeve. Në të njejtën kohë, mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, për sa më shumë higjienë.

 2. Sfungjer Memory

  Shtresa e dytë e jastëkut është sfungjer memory, me një sipërfaqe piramidale, e cila shton ajrosjen dhe ofron ndjesinë e një masazhi të këndshëm për kokën tuaj.

Një jastëk i pastër dhe i freskët

Ne e vendosim fytyrën çdo natë në jastëk, andaj është shumë e rëndësishme që jastëku të jetë i pastër dhe i freskët. Ky jastëk i pasuruar me CleanEffect®, do të sigurojë mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Po ashtu, është i pasuruar me aloe vera, për një ndjesi qetësuese.

Dormeo Nature's Pillow Anatomic

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. Rrjetë AirX

  Pjesët anësore të jastëkut janë të mbuluara me rrjetë Air X, për më shumë ajrosje.

 2. Trajtim me Aloe Vera

  Mbështjellësi i jastëkut është i pasuruar me Aloe Vera, për një ndjesi qetësuese dhe të këndshme në prekje.

 3. Jastëk eko-miqësor

  Mbështjellësi është punuar 100% prej fibrave të ricikluara, sepse ne mendojmë për natyrën dhe inspirohemi nga ajo.

 4. Trajtim CleanEffect®

  Mbështjellësi i jastëkut po ashtu është i pasuruar me CleanEffect®, do të sigurojë mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur.

 5. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut përbëhet nga një shtresë e gjelbër Orthocell™, e cila i përshtatet formës së kokës, qafës dhe supeve. Në të njejtën kohë, mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, për sa më shumë higjienë.

 6. Sfungjer Memory

  Shtresa e dytë e jastëkut është sfungjer memory, me një sipërfaqe piramidale, e cila shton ajrosjen dhe ofron ndjesinë e një masazhi të këndshëm për kokën tuaj.

I përshtatshëm për ata që flenë në krah apo në shpinë

Duke kombinuar materialet dhe trajtimet e duhura, ky jastëk është dizajnuar posaçërisht për personat që flenë në krah dhe shpinë. Jastëku ofron mbështetje të personalizuar, që ju të zgjoheni të çlodhur dhe të relaksuar.

 • Jastëk anatomik Nature’s
 • Jastëk anatomik Nature’s

Frymëzuar nga natyra dhe me natyrën në mendje

Mbështjellësi i jastëkut përbëhet 100% prej fibrave të ricikluara. Është i butë dhe i këndshëm në prekje, por në të njejtën kohë edhe i qëndrueshëm. Jastëku vjen me një çantë të ripërdorshme, po ashtu e punuar nga fibrat 100% të ricikluara. Në këtë mënyrë, ne kujdesemi për planetin apo shtëpinë tonë të përbashkët.

I përshtatshëm për këllëfët standartë

Jastëku anatomik Nature’s ka madhësi 30x50cm, pra mund të vendoset brenda këllëfëve standartë.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Jastëku anatomik Nature’s është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve me veti eko-miqësore, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.