Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Llampë Nature’s

Photo
Video
-50%

Sillni një copëz natyre në shtëpinë tuaj, me këtë llampë klasike dhe efikase në energji. Llampa Nature’s ofron një shkëlqim të butë e të ngrohtë, që e bën çdo hapësirë më të këndshme. Baza prej druri dhe nuanca e pëlhurës ju ndihmojnë të krijoni një ambient më natyral dhe relaksues. Kjo llampë funksionon me poç standart E26, ka lartësi 29cm dhe gjerësi 17cm.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Llampë Nature’s

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Sillni një copëz natyre në shtëpinë tuaj, me këtë llampë klasike dhe efikase në energji. Llampa Nature’s ofron një shkëlqim të butë e të ngrohtë, që e bën çdo hapësirë më të këndshme. Baza prej druri dhe nuanca e pëlhurës ju ndihmojnë të krijoni një ambient më natyral dhe relaksues. Kjo llampë funksionon me poç standart E26, ka lartësi 29cm dhe gjerësi 17cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shndërroni shtëpinë tuaj në një oazë çlodhëse

Të gjithë e dimë se mobiljet dhe dekorimet janë pjesë e rëndësishme për ta bërë shtëpinë vend të veçantë, por një nga faktorët që e neglizhojmë, është ndriçimi. Dritat e duhura janë të rëndësishme në kohën e duhur, dhe nëse vendosen edhe në vendin e duhur, mund të krijojnë një ambient çlodhës. Andaj, shtoni një copëz natyre në shtëpinë tuaj, dhe shijoni atmosferën e këndshme kurdo që doni.

Llampë Nature’s

Natyra është ilaçi më i mirë

Studimet tregojnë se të qëndruarit në natyrë mund të na bëjë të ndihemi më mirë. Mirëpo, të qëndruarit i distancuar mund të çojë deri te ndjesia e vetmisë dhe depresioni. Për këtë arsye njerëzit sjellin copëza natyre në shtëpi, duke mbajtur kafshë apo duke mbjellur lule të ndryshme. Për këtë arsye është krijuar edhe llampa Nature’s – një llampë efikase në energji, praktike dhe inspiruar nga natyra.

Llampë Nature’s

Një dizajn i pastër, klasik dhe praktik

Kjo llampë tavoline ka lartësi 29cm dhe gjerësi 17cm – mjaftueshëm e hollë për ta vendosur edhe në hapësira të vogla sikurse komodina. Baza trekëndëshe është prej druri me ngjyrë të çelët, kurse materiali me nuancë bezhë ka një pamje skandinave. Ndizni dritën shtoni një shkëlqim të butë e të ngrohtë që është i përshtatshëm për lexim, ose për përdorim dekorativ, për të sjellë pak dritë në qoshet e errëta.

Llampë ekonomike dhe praktike

Llamba vjen me një kabllo 1.6 m dhe funksionon duke e kyçur në prizë, pra s’keni pse të brengoseni për ta mbushur apo për bateri. Po ashtu, ka një çelës klasik për ndezje/fikje, që e bën të lehtë përdorimin. Funksionon me poç standart E26, deri në 60 vat, dhe vlerësohet për efikasitet energjetik, për të kursyer energji elektrike dhe para.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Llampa Nature’s Aloe Vera është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi