Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lodër Meo Dormeo

Photo
Video

Pothuajse çdo fëmijë e dëshiron një lodër të butë, të lezetshme dhe argëtuese. Andaj, ju prezentojmë MEO-n, i cili është gati të bëhet miku i fëmijëve gjatë kohës së gjumit! Kjo lodër ka formën e deles dhe është e punuar me materiale të buta, të sigurta për fëmijët dhe po ashtu materiale që mund të lahen me dorë. MEO është shoqëruesi i përsosur për gjumë, lojë dhe jo vetëm.

Lodër Meo Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Pothuajse çdo fëmijë e dëshiron një lodër të butë, të lezetshme dhe argëtuese. Andaj, ju prezentojmë MEO-n, i cili është gati të bëhet miku i fëmijëve gjatë kohës së gjumit! Kjo lodër ka formën e deles dhe është e punuar me materiale të buta, të sigurta për fëmijët dhe po ashtu materiale që mund të lahen me dorë. MEO është shoqëruesi i përsosur për gjumë, lojë dhe jo vetëm.

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla

I dizajnuar në formë të deles, MEO është më shumë se sa një lodër. është miku i ri për fëmijë, e madje edhe për të rritur, për t’i bërë netët tuaja më të qeta e më argëtuese.

Si fytyra e re e Dormeo-s, MEO përfaqëson cilësi, rehati dhe relaks. A jeni gati ta ndani shtratin dhe ëndrrat e natës me delen MEO? :)

Miku më i këndshëm i gjumit

A ju kujtohet lodra e preferuar me të cilin flinit bashkë dhe ndiheshit më të sigurtë, si fëmijë? A do të donit t’ia ofronit edhe fëmijëve tuaj një ndjesi të tillë, me një lodër argëtuese? Atëherë njihuni me delen MEO - një lodër e butë dhe e këndshme - gati për ta shoqëruar çdo fëmijë gjatë kohës së gjumit dhe jo vetëm.

Kudo vete, MEO-n me vete

MEO shfaqë një buzëqeshje hokatare apo gazmore, që ju kujton momentin kur tregoni ndonjë shaka interesante apo mësoni diçka të re. Me një trup të butë, këmbë të përkulshme dhe mbulesë prej materialit të gëzofit, kjo dele lodër është shumë e lezetshme dhe argëtuese. Flini rehat në përqafimin e ngrohtë e të butë të MEO-s dhe merreni me vete kudo që shkoni, sepse MEO ju sjellë vetëm argëtim.

Dhuratë e përsosur 

Me një dizajn elegant dhe materiale cilësore, MEO do të bëhet lodra e preferuar e çdo fëmije. Për më tepër, është lodër e qëndrueshme dhe është punuar me materiale që mund të lahen më dorë. MEO është dhuratë e përsosur për secilin - duke filluar nga bebet e deri te të rriturit, sepse të gjithë e meritojnë një shoqërues agëtues gjatë fjetjes!

 

Specifikat Teknike
Material polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi