Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Meo Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jepjani dhomës suaj një pamje të bukur me këtë set çarçafësh të veçantë dhe cilësor. Çarçafët janë të punuar me materiale 100% pambuk, andaj janë të butë, të ajrosshëm dhe mirëmbahen lehtë. Dizajni i çarçafëve përmban edhe formën e deles MEO dhe mbishkrimin SLEEP POWER (Fuqia e gjumit). Seti vjen me një çantë pambuku, e ripërdorshme, të cilën mund ta përdorni edhe kur bëni blerje. Seti ka këllëf jorgani të madhësisë 140x200 cm ose 200x200cm dhe 1 ose 2 këllëfë jastëkësh të madhësisë 50x70cm.

Set i çarçafëve Meo Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepjani dhomës suaj një pamje të bukur me këtë set çarçafësh të veçantë dhe cilësor. Çarçafët janë të punuar me materiale 100% pambuk, andaj janë të butë, të ajrosshëm dhe mirëmbahen lehtë. Dizajni i çarçafëve përmban edhe formën e deles MEO dhe mbishkrimin SLEEP POWER (Fuqia e gjumit). Seti vjen me një çantë pambuku, e ripërdorshme, të cilën mund ta përdorni edhe kur bëni blerje. Seti ka këllëf jorgani të madhësisë 140x200 cm ose 200x200cm dhe 1 ose 2 këllëfë jastëkësh të madhësisë 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati dhe dizajn i veçantë

Sillni rehati me këtë set çarçafësh të punuar 100% me percale pambuku. Po ashtu, dhoma juaj do jëtë më argëtuese, sepse çarçafët përmbajnë edhe një dizajn të veçantë - delen e famshme MEO.

Për gjumë të rehatshëm

Ku më mirë se të flini në një set çarçafësh pambuku, dhe me mbishkrimin "Fuqia e gjumit"? Frymëzohuni për gjumë të qetë dhë ëndrra të ëmbla, me këta çarçafë cilësorë. 

  • Set i çarçafëve Meo
  • Set i çarçafëve Meo

Çantë pambuku - miqësore ndaj mjedisit

MEO kujdeset për mjedisin, andaj ky set vjen i paketuar në një çantë pambuku me të njejtin dizajn. Çanta është e ripërdorshme, dhe mund ta përdorni gjatë blerjeve, për të shmangur qeset e plastikës të cilat e dëmtojnë mjedisin. Po ashtu, mund ta merrni në plazh apo kudo që shkoni - çanta është e qëndrueshme, miqësore ndaj mjedisit ka dizajnin e bukur MEO.

Krijoni pamje të ndryshme

Këllëfët e jastëkëve kanë dy anë të ndyrshme. Në njërën anë është dizajni MEO dhe mbishkrimi POWER of SLEEP, kurse ana tjetër ka ngjyrë hiri elegante. Thjesht, ndërrojani anën jastëkëve për të krijuar pamje të re për shtratin tuaj.

Të punuar nga pambuku - për rehati maksimale

Seti është i punuar 100% nga pambuku, material ideal për lëkurën dhe i ajrosshëm.

  • Pambuku është i lehtë, por jashtëzakonisht i qëndrueshëm.
  • Është absorbues, i ajrosshëm dhe përcjellës i mirë i nxehtësisë - ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës.
  • Është material i butë, i përshtatshëm për lëkurën.
  • Pambuku është 100% fibër natyrale. Për dallim nga materialet sintetike dhe ato me bazë vaji, pambuku është antialergjik dhe nuk përmban kemikale të dëmshme.
  • Mirëmbahet lehtë.
Set i çarçafëve Meo

Percale pambuku, për butësi dhe rehati maksimale

Percale pambuku është një material i butë, i sheshtë, i endur nga afër dhe njihet për qëndrueshmëri të gjatë më shumë se sa endjet e tjera të pambukut. Po ashtu, mirëmbahet më lehtë.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 & 2x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Material 100% cotton
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online