Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Fresh

Photo
Video

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin Fresh të dyshekut. Do të mbaj dyshekun tuaj të pastër nga njollat. Është shumë i butë, i ajrosshëm dhe papërshkueshëm ndaj ujit. I përshtatshëm për dyshekët deri në 33 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt pluhurat. Në dispozicion shumë dimensione.

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Fresh
Nga 22,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin Fresh të dyshekut. Do të mbaj dyshekun tuaj të pastër nga njollat. Është shumë i butë, i ajrosshëm dhe papërshkueshëm ndaj ujit. I përshtatshëm për dyshekët deri në 33 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt pluhurat. Në dispozicion shumë dimensione.

Më shumë
Përshkrimi

Mbrojtësi superior i dyshekut që ofron një ndjesi natyrale

Nuk ka asgjë më të mirë së sa të rigjeneroni trupin tuaj me gjumë të shëndetshëm në një dyshek të cilësisë së lartë që ofron një pushim të shëndetshëm dhe të rehatshme ... natë pas nate. Pra, pse mos ta zgjasni jetën e dyshek tuaj me mbrojtësin e dyshekut Fresh që ofron mbrojtje efikase me një prekje të butë dhe natyrale?

Ofron një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm të gjumit

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh mban të pastër dyshekun tuaj, siguron higjienë të shkëlqyer dhe siguron një mjedis gjumi pa alergji dhe një mbrojtje efektive kundër alergjeneve, marimangave të pluhurit dhe njollave. Ky mbrojtës jo vetëm që e mban dyshekun tuaj të pastër dhe higjienik të gjumit çdo natë – ky po ashtu zgjat jetën e dyshek tuaj.

Butësi dhe Komfort nga 100% pambuk

Kur kërkoni një një eksperiencë të pastër dhe natyral të gjumit, vetëm pambuku 100% garanton një prekje të butë të natyrës që është kujdesshëm dhe i ndjeshëm ndaj lëkurës ndaj lëkurës. I përkryer për fëmijët, të rinjtë dhe ata që vuajnë nga alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

Mbrojtës plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe njollat

Pasi ju nuk mund të lani dyshekun tuaj, ju dëshironi një mbrojtës plotësisht të papërshkueshëm nga uji që ofron mbrojtje kundër djersës, aromave dhe njollave. Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh është përbërë nga pambuku natyral me një cipë poliuretan plotësisht të papërshkueshëm nga uji, që garanton mbrojtje superiore, por mbetet plotësisht e butë.

Fortësi dhe qëndrueshmëri që ruan ajërosjen optimale

Cilësitë e shkëlqyera të fortësisë dhe qëndrueshmërisë së pambukut pëeshtatën më ndjesinë e butë dhe superiore që gjithashtu ofron ajërosje optimale për të siguruar një ndjenjë të gjatë dhe të qëndrueshme të butësisë dhe mirëqenies.

Dizajn praktik 2 në 1

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh është projektuar në një një dizajn praktik 2-në-1 stilin që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbajtje të lehtë për dyshekët e lartë deri në = 33cm Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh lahet në makinë larëse për mirëmbajtjen të lehtë dhe do të përshtatet në të gjithë dyshekët deri në 30cm lartësi.

Në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe në shumëllojshmëri të dimensioneve:

  • 90 x 190/200
  • 100 x 190/200
  • 120 x 190/200
  • 140 x 190/200
  • 160 x 190/200
  • 180 x 190/200
  • 200 x 190/200
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi