Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Lux Dormeo

Photo
Video
-60%

Shijoni një gjumë luksoz e të rehatshëm me jastëkun Lux nga Dormeo. I punuar me teknologjitë më të mira, dizajn luksoz, tufa latex dhe mikrofibra ®, ky jastëk mundëson mbështetjen & shtrirjen e duhur qafës. Pjesa e brendshme prej sfungjerit memory ofron rehati shtesë. Mbulesa (e cila mund të hiqet & të lahet) është trajtuar me CleanEffect® për t’ju mbrojtur nga bakteret, mikrobet & alergjenët.

Jastëk Lux Dormeo

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 19,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni një gjumë luksoz e të rehatshëm me jastëkun Lux nga Dormeo. I punuar me teknologjitë më të mira, dizajn luksoz, tufa latex dhe mikrofibra ®, ky jastëk mundëson mbështetjen & shtrirjen e duhur qafës. Pjesa e brendshme prej sfungjerit memory ofron rehati shtesë. Mbulesa (e cila mund të hiqet & të lahet) është trajtuar me CleanEffect® për t’ju mbrojtur nga bakteret, mikrobet & alergjenët.

Më shumë
Përshkrimi

Investoni në jastëkun e duhur – për gjumë të rehatshëm dhe pa dhimbje

Jastëku është një ndër faktorët e rëndësishëm për gjumë cilësor. Ai duhet të ofrojë mbështetjen & rehatinë e duhur për më shumë se 2200 orë gjumi gjatë vitit. Për më tepër, duhet të jetë i freskët dhe i pastër. Prandaj është e rëndësishme ta ndërroni jastëkun çdo dy vjet dhe ta lani rregullisht.

Jastëku Lux është jastëku i përsosur për ju, sepse është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit. Tufat latexi të kombinuara me mikrofribrat e avancuara Wellsleep®, mundësojnë mbështetjen & shtrirjen e duhur qafës, kurse sfungjeri memory brenda, ofron rehati shtesë. Me gjithë këto cilësi, jastëku Lux ju siguron gjumë luksoz e të rehatshëm çdo natë. E gjumi i mirë, e forcon sistemin imunitar.

Dizajn luksoz dhe i veçantë

Rehati luksoze nënkupton edhe dizajn luksoz. Andaj, mbulesa e këtij jastëku ka një dizajn të veçantë që përputhet me dyshekun Lux. Mbulesa ka material të qëndrueshëm të thurur me super gram për metër katror.

I mbushur me rehati

Jastëku Lux është dizajnuar posaçërisht për të gjitha pozitat e gjumit: anash, në shpinë apo bark. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të Dormeo-s, jastëku përmban 4 karakteristika për gjumë sa më të mirë gjatë natës.

  • Pjesa e brendshme e jastëkut është punuar nga sfungjeri memory hipoalergjenik, për butësi dhe mbështetje. Struktura e hapur qelizore i përshtatet formave të trupit, përderisa ndihmon në tërheqjen e nxehtësisë për ta parandaluar ngrohjen e tepërt.
  • Tufat latex janë risi, të cilat kombinuar me sfungjerin memory, ju mundësojnë pushim & relaks të paprovuar më parë. Poroze dhe të ajrosshme, e ndihmojnë trupin ta mbajë temperaturën e vet dhe parandalojnë djersitjen apo ngrohjen e tepërt.
  • Butësia që do ta adhuroni sapo ta vendosni kokën mbi të, vjen nga mikrofibrat Wellsleep, të cilat e bëjnë jastëkun të ajrosshëm, të butë, më të freskët dhe të pastër.
  • Mbulesa e jastëkut është e pasur me trajtim CleanEffect, i cili siguron mbrojtje ndaj pluhurit, baktereve, mikrobeve, alergjenëve dhe aromave të pakëndshme.

Pjesë e koleksionit eksluziv Lux

Jastëku Lux ka madhësi 50x70x17cm dhe mbulesa e tij mund të hiqet e të lahet tërësisht në 60°C. Mbulesa e thurur e secilit jastëk Lux ka të njejtin dizajn të bukur sikurse dysheku Lux.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 55% latex, 45% polyester
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 97% polyester, 3% elastane
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi