Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Luna Dormeo

Photo
Video

Përmirësoni gjumin tuaj gjatë natës dhe jepni mbështetje kokës dhe qafës në vendet ku është më e nevojshme. Jastëku klasik Dormeo Luna është i mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep duke ju lejuar të shijoni gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

Jastëk Klasik Luna Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përmirësoni gjumin tuaj gjatë natës dhe jepni mbështetje kokës dhe qafës në vendet ku është më e nevojshme. Jastëku klasik Dormeo Luna është i mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep duke ju lejuar të shijoni gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përmirëso gjumin me jastëkun magjik

Jastëku klasik Dormeo Luna do të përmirësoj gjumin tuaj gjatë natës pasi i jep mbështetje kokës dhe qafës në vendet ku është më e nevojshme.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® janë rezultat i hulumtimit të vazhdueshëm shkencor. Këto mikrofibra janë jashtëzakonisht të buta dhe të ajrosshme, kanë një strukturë të veçantë me kryqe që u lejon atyre të krijojnë xhepa të vegjël ajri, të cilat shtojnë vëllim dhe plotësi në mbushjen që ato krijojnë, duke ju siguruar gjumë të rehatshëm dhe qetësues. 

Hiqni ose shtoni mbushjen për të rregulluar lartësinë e jastëkut

Jastëku mund të hapet me zinxhirë nga njëra anë dhe të personalizohet duke shtuar ose hequr disa nga mbushjet. Kjo do t'ju lejojë të rregulloni individualisht lartësinë dhe butësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale. 

Rekomandohet për ata, që:

  • dëshiron të rregullojë individualisht lartësinë e jastëkut 

  • dëshirojnë të lajnë jastëkun e tyre rregullisht

 

Madhësitë, në dispozicion:

  • 50x60 cm
  • 70x80 cm
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star