Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik Luna Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Jastëku Anatomik Luna nga Dormeo, është i krijuar me material memory. Lehtësisht përshtatet me kokën dhe qafën. I krijuar për t’iu ofruar rehatinë për të cilën keni nevojë. Në dispozicion madhësia 30x50 cm.
Jastëk Anatomik Luna Dormeo
32,95 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Jastëku Anatomik Luna nga Dormeo, është i krijuar me material memory. Lehtësisht përshtatet me kokën dhe qafën. I krijuar për t’iu ofruar rehatinë për të cilën keni nevojë. Në dispozicion madhësia 30x50 cm.
Më shumë
Përshkrimi

Përshtatet në përsosmëri me kokën dhe qafën

Nëse nuk po arrini të flini rehat dhe zgjoheni me dhimbje në qafë apo shpinë, mbase ka ardhur koha ta ndërroni jastëkun. Gjatë fjetjes, është shumë e rëndësishme që jastëku t’i përshtatet formës së kokës dhe qafës, në mënyrë që të flini në pozitën e duhur. Pikërisht këtë rehati ua ofron Jastëku Anatomik Luna.

I krijuar me material memory, ky jastëk është veçanërisht i përshtatshëm për ata që flenë anash ose në shpinë. Pos që do të iu largojë dhimbjet, do t’iu mundësojë të bëni gjumë të qetë.

Po ashtu, falë materialit AirX System në pjesët anësore të jastëkut, ajri do të qarkullojë lirshëm dhe jastëku juaj do të jetë çdo herë i freskët.

Jastëku është i përbërë nga:

100% polister – AirX System (në pjesët anësore)

100% polister (këllëfi i brendshëm)

Bërthama (me sfungjer memory)

Madhësia: 30x50 cm

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star