Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan dyshtresor Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Jorgan me dy shtresa, i butë dhe i rehatshëm, të cilin mund ta përdorni gjatë tërë vitit. Falë sistemit Air-X dhe mirkrofibrave të avancuara Wellsleep, jorgani është i ajrosshëm, ju ofron ngrohtësinë e duhur dhe ju mundëson gjumë të rehatshëm. Jorgani është punuar me materiale cilësore dhe është i përshtatshëm për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet tërësisht në temperaturë 60°C.
Jorgan dyshtresor Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Jorgan me dy shtresa, i butë dhe i rehatshëm, të cilin mund ta përdorni gjatë tërë vitit. Falë sistemit Air-X dhe mirkrofibrave të avancuara Wellsleep, jorgani është i ajrosshëm, ju ofron ngrohtësinë e duhur dhe ju mundëson gjumë të rehatshëm. Jorgani është punuar me materiale cilësore dhe është i përshtatshëm për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet tërësisht në temperaturë 60°C.
Më shumë
Përshkrimi

Një jorgan për 4 stinë

Tingëllon si ëndërr apo jo? Por me jorganin dyshtresor Luna, është realitet - ky jorgan mund të përdoret në të gjitha stinët!

  • Verë - përdoreni shtresën e hollë
  • Pranverë / Vjeshtë - përdoreni shtresën e trashë
  • Dimër - kombinoni të dy shtresat në mënyrë që t'i ofroni trupit ngrohtësinë që ka nevojë.

Ngrohtësi, rehati dhe gjumë cilësor

Falë kombinimit të sistemit Air-X dhe fibrave Wellsleep, jorgani është jashtëzakonisht i ajrosshëm, dhe ju mundëson një ambient të freskët gjumi. Po ashtu, jorgani ka veti anti-bakteriale, falë trajtimit Silpure. Është i butë, i rehatshëm, i ngrohtë, dhe i përshtatshëm njerëzit që janë të prirur ndaj alergjive.

Rekomandohet për të gjithë ata që duan të bëjnë gjumë të shëndetshëm!

Struktura e jorganit:

  • Materiali i sipërm - 100% poliester (mikrofibra softdream)
  • Materiali i poshtëm - 100% poliester (Sistemi Air-x)
  • Mbushja - 100% poliester (mikrofibra të avancuara Wellsleep)

Lahet edhe në lavatriçe

Ky jorgan lahet tërësisht në temperaturë 60°C. Pas larjes, shkundeni në mënyrë që të shpërndahet mbushja në të gjitha pjesët. Para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë tërësisht.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star