Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Krevati Me Mekanizëm Lëvizës Dormeo Lettia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Korniza me mekanizëm lëvizës Dormeo Lettia është zgjedhje e përkryer për të gjithë ata që ka nevojë për hapësirë shtesë në dhomën e tyre të gjumit. Kjo kornizë kombinon stilin bashkëkohor italian, me rehatinë e shkëlqyer, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe është multi-funksionale.

Krevati Me Mekanizëm Lëvizës Dormeo Lettia
Nga 599,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Korniza me mekanizëm lëvizës Dormeo Lettia është zgjedhje e përkryer për të gjithë ata që ka nevojë për hapësirë shtesë në dhomën e tyre të gjumit. Kjo kornizë kombinon stilin bashkëkohor italian, me rehatinë e shkëlqyer, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe është multi-funksionale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhje e përkryer për më shumë hapsirë

Ju kurrë nuk mund të keni hapësirë të mjaftueshme për të paketuar gjërat tuaja - pa marrë parasysh se sa hapsirë keni ju jeni gjithmonë duke e shfrytëzuar atë. Jorganët e trashë të dimirt, kostumet e skijimit, jastëk të ndryshëm ju gjithmonë I mbani për cdo nevojë dhe këto e zënë një hapsirë të madhe në dollapat e dhomës tuaj.

Korniza Dormeo Lettia vjen me një sistem të mekanizmit lëvizes që është një zgjedhje e përkryer në qoftë se keni nevojë për më shumë hapësirë në shtëpinë tuaj. E lehtë për t'u përdorur dhe sistemi i lehtë për lëvizës për tu ngritur mundëson qasje të shpejtë dhe të lehtë në zonën e ruajtjes nën shtrat. Kjo është e përkryer për ruajtjen e produkteve të mëdha apo produkteve për të cilat nuk që ju nuk keni nevojë deri në stinën tjetër.

Kënaquni me një gjumë të qetë – cdo natë!

Korniza me mekanizëm lëvizës Dormeo Lettia është shumë e qetë dhe nuk do të lëshojë ndonjë zhurmë gjatë natës, madje as kur ju ose partneri juaj jeni duke lëvizur gjatë natës. Dormeo Lettia ka disa jastëk ekstra mbështetës që eliminojnë zhurmën dhe sigurojnë gjumë të qetë.

Një kornizë e bukur dhe shumë elegante për një dhomë gjumi moderne

Korniza Dormeo Lettia Bed Frame do të ju impresionoj me pamjen elegante dhe moderne Italiane që është zgjedhje e përkryer për cdo dhomë gjumi. Nëse ju dëshironi të kënaqeni me një gjumë të rehatshëm dhe të zbukoroni pamjen e dhomës tuaj të gjumit korniza Dormeo Lettia është një zgjidhje perfekte.

Zgjidh nga një shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Lettia është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, bezhë e hapur, bezhë dhe e bardhë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

• Compact Dormeo Flex

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star