Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Krevati Dormeo Lettia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Dormeo Lettia është korizë shumë elegante që do të sjellë një hijeshi italiane në dhomë tuaj të gjumit. Ngjyrat mahnitëse kombinohen me dekorin e dhomës tuaj të gjumit dhe koka e krevatit e lakuar ofron rehati të përsosur.

Krevati Dormeo Lettia
349,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo Lettia është korizë shumë elegante që do të sjellë një hijeshi italiane në dhomë tuaj të gjumit. Ngjyrat mahnitëse kombinohen me dekorin e dhomës tuaj të gjumit dhe koka e krevatit e lakuar ofron rehati të përsosur.

Më shumë
Përshkrimi

Një kornizë e bukur dhe shumë elegante për një dhomë gjumi moderne

Korniza Dormeo Lettia do të ju impresionoj me pamjen elegante dhe moderne Italiane që është zgjedhje e përkryer për cdo dhomë gjumi. Nëse ju dëshironi të kënaqeni me një gjumë të rehatshëm dhe të zbukoroni pamjen e dhomës tuaj të gjumit korniza Dormeo Lettia është një zgjidhje perfekte.

Zgjidh nga një shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Lettia është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, dru I bardhë, fildishtë dhe e bardhë e thjeshtë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Rehati të shkëlqyer dhe absolutisht pa zhurmë

Korniza Dormeo Lettia ka një kokë krevati pak të lakuar, që është jashtëzakonisht e rehatshme dhe një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që i adhurojnë leximin në shtrat. Korniza është bërë nga kompensata me tehe të rrumbullakosura, kështu që është një zgjedhje e elegante dhe e sigurt.

Nëse paqja dhe të qetësia është e rëndësishme për ju, Korniza Dormeo Lettia do të ua mundësojë ti arrini. Kjo kornizë është aq e rehatshme dhe garanton që të mos bëjë ndonjë zhurmë, kështu që ju nuk do të zgjoheni në mes të natës kur ju ose partneri juaj ka nevojë të rrotullohet.

Mirëmbajtje e lehtë dhe e shpejtë

Ju patjetër do të bini në dashuri me atë snë momentin që ju shtriheni në të për herë të parë. Me Korizën Dormeo Letia ju gjithashtu kurseni kohë, pasi ajo është shumë e lehtë për të montuar. Ju keni absolutisht të gjitha mjetet që ju duhen ta montoni këtë kornizë krevati dhe ju nuk keni nevojë të huazoni mjetet e nevojshme nga fqinjët ose të blini një seri të re të mjeteve.

Korniza Dormeo Lettia është shumë e lehtë për të mirëmbajtur, dhe do ju kursej shumë kohë. Sa herë që ju ta pastroni kornizën, thjesht përdorni një leckë të lagur dhe të butë, dhe pastaj fshini atë me një leckë të pastër dhe të thatë.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

• Compact Dormeo Flex

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!