Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

WINTER SALES

WINTER SALES - Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Batanije Lana Garden Dormeo

Photo
Video
-60%

Koha e gjumit tash do të jetë më e këndshme për fëmijët, falë kësaj batanije të lezetshme. Batanija Lana Garden është e punuar nga gëzofi i butë me fibra natyrale Eukaliptus dhe pambuk, po ashtu ka një dizajn të bukur: prapavijë ngjyrë vjollce me pika rozë. Është e përsosur për dhomën e gjumit apo dhomën e lojës, dhe lehtësisht mund ta paketoni e ta merrni me vete kudo, sepse fëmijët meritojnë të mbështillen ngrohtësi dhe rehati kudo që janë. Mund të lahet në lavatriçe dhe ka këto dimensione: 120x160cm.

Batanije Lana Garden Dormeo

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 9,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Koha e gjumit tash do të jetë më e këndshme për fëmijët, falë kësaj batanije të lezetshme. Batanija Lana Garden është e punuar nga gëzofi i butë me fibra natyrale Eukaliptus dhe pambuk, po ashtu ka një dizajn të bukur: prapavijë ngjyrë vjollce me pika rozë. Është e përsosur për dhomën e gjumit apo dhomën e lojës, dhe lehtësisht mund ta paketoni e ta merrni me vete kudo, sepse fëmijët meritojnë të mbështillen ngrohtësi dhe rehati kudo që janë. Mund të lahet në lavatriçe dhe ka këto dimensione: 120x160cm.

Më shumë
Përshkrimi

Fëmijët mezi do ta presin kohën e gjumit

Gjumi është i rëndësishëm për të gjithë, por sidomos për fëmijët. Një natë me gjumë relaksues i ndihmon fëmijët ta zhvillojnë tërë potencialin e tyre, të jenë më të përqendruar gjatë ditës, të jenë më të lumtur, më të shëndetshëm dhe më të fuqishëm. Batanija Lana Garden do t’ua bëjë më argëtuese kohën e gjumit, duke i ofruar një dizajn shumëngjyrësh, ngrohtësi dhe butësi. Fëmijët do ta duan këtë batanije qysh në natën e parë!

Më shumë se një batanije për gjumë

Lan Space nuk është veç një batanije e zakonshme. Lahet lehtë dhe thahet shpejtë, ka një dizajn argëtues dhe të lezetshëm, andaj mund ta përdorni edhe jashtë dhomës së gjumit.

  • Shtrojeni në tokë, për t’i krijuar fëmijëve një zonë rehatie gjatë piknikut.
  • Përdoreni si një pelerinë gjatë ditëve të ftohta.
  • Merreni me vete në pushime apo udhëtime, në mënyrë që fëmijët ta ndjejnë rehatinë e shtëpisë kudo.
Batanije Lana Garden

Lahet në lavatriçe dhe është e qëndrueshme

Batanija është punuar prej fibrave natyrale Eukaliptus dhe pambukut, prandaj i ofron butësi dhe ngrohtësi lëkurës, pa gërvishtje apo irritime. Është e ajrosshme, hipoalergjenike dhe e qëndrueshme ndaj lagështisë, prandaj qëndron e freskët për një kohë të gjatë. Mund të lahet në makinë të rrobave dhe ka një dimension prej 120x160cm - mjaftueshëm për t'i mbajtur edhe ëndrrat më të mëdha! :)

Batanije Lana Garden

Pjesë e linjës sonë të re për gjumashët e vegjël :)

Produktet e linjës së re Lan & Lana sjellin rehatinë dhe ngrohtësinë e Dormeo-s për më të vegjlit tuaj. Janë punuar me materiale cilësore, dizajne të këndshme dhe shumë dashuri për gjumashët e vegjël. Ky koleksion, i cili përmban edhe jastëk, jorgan dhe tepih, do t’i mahnitë fëmijët tuaj dhe do t’i frymëzojë për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla! Ju mund t'i kombinoni, t'ua bëni dhuratë dhe t'ia ofroni një përvojë të paharruar!

Specifikat Teknike
Dimensionet 120x160 cm
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi