Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Lan Space Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku Lan Space do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive nga gjithësia: yje, planete dhe astronautë, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jastëku ka mbulesë prej pambuku dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 40x60 cm, dizajne të ndryshme në secilën anë dhe mund të lahet në temperature 40°C.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Jastëk klasik Lan Space Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Lan Space do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive nga gjithësia: yje, planete dhe astronautë, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jastëku ka mbulesë prej pambuku dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 40x60 cm, dizajne të ndryshme në secilën anë dhe mund të lahet në temperature 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Gjumi është ilaçi më i mirë

Një gjumë i rehatshëm është i domosdoshëm për secilin, sidomos për mirëqenien e fëmijëve. Prandaj e kemi dizajnuar këtë jorgan me materiale cilësore - që fëmijët të flenë rehat gjatë natës dhe të zgjohen plot energji e lumturi të nesërmen.

Një jastëk i mirë, për shëndet më të mirë

Një jastëk i mirë do të thotë më shumë se një gjumë i mirë, sepse e mbështetë kokën, qafën dhe shpinën. Jastëku Lan Space është i punuar 100% prej materialeve natyrale dhe ka një mbulesë prej pambuku dhe fibrave Eukaliptus, të cilat e thithin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve. Prandaj, ky jastëk i siguron fëmijëve tuaj një ambient të pastër gjumi.

Jastëk klasik Lan Space

Materiale të cilësisë së lartë, për rehati të plotë

Mbulesa e jastëkut është e punuar me materiale cilësore, për t’ju ofruar gjumë të rehatshëm fëmijëve tuaj:

  • Materiale anti-alergjike & pambuk natyral i ajrosshëm - për t’i ofruar butësi lëkurës.
  • TENCEL™ LYOCELL - për butësi shtesë dhe termorregullim, për t’ju siguruar ambient gjumi të thatë dhe të freskët.
  • Fibra natyrale Eukaliptus - të cilat e thithtin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.
  • Po ashtu, jastëku është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, andaj ka më shumë vëllim dhe butësi, për t’i ofruar rehati të papërshkruar.
  • Lartësia & fortësia e jastëkut mund të ndryshohen, varësisht nevojave të fëmijës.
Jastëk klasik Lan Space

Dizjan shumëngjyrësh për ëndrra të ëmbla

Njëra anë e jastëkut ka një dizajn shumëngjyrësh me lule dhe flutura, për të sjellë ndjesi verore dhe gëzim në dhomën e fëmijëve. Ana tjetër ka një model klasik: prapavijë ngjyrë vjollcë me pika rozë. Ju mund t’ia ndërroni anën jastëkut kohë pas kohe, për t’i dhënë shtratit një pamje të re dhe për t’i frymëzuar fëmijët për gjumë të qetë e ëndrra të ëmbla.

  • Jastëk klasik Lan Space
  • Jastëk klasik Lan Space

Mund të lahet në lavatriçe

Mund ta lani jastëkun në lavatriçe në 40°C, përta mbajtur çdo herë të freskët. Megjithatë, rekomandohet që jastëkun ta ndërroni çdo dy vjet.

Pjesë e linjës sonë të re për gjumashët e vegjël :)

Produktet e linjës së re Lan & Lana sjellin rehatinë dhe ngrohtësinë e Dormeo-s për më të vegjlit tuaj. Janë punuar me materiale cilësore, dizajne të këndshme dhe shumë dashuri për gjumashët e vegjël. Ky koleksion, i cili përmban edhe jorgan, batanije & tepih, do t’i mahnitë fëmijët tuaj dhe do t’i frymëzojë për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla! Ju mund t'i kombinoni, t'ua bëni fëmijëve një dhuratë të paharruar!

Specifikat Teknike
Baza advanced Wellsleep® micro-fibers
Dimensionet 40x60 cm
Mbështjellësi cotton fibers; Tencel™ Lyocell fibers
Pillow type klasike
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.