Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jorgan Lan Space Dormeo

Photo
Video

Jorgani Lan Space do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive nga gjithësia: planete, yje, raketë dhe astronatut, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jorgani është i mbuluar me pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 140x200cm dhe dizajne të mrekullueshme në secilën anë.

Jorgan Lan Space Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Lan Space do t’i shtojë shumë ngjyra e frymëzim dhomës së fëmijëve. Është i dizajnuar me motive nga gjithësia: planete, yje, raketë dhe astronatut, për t’i siguruar fëmijëve një ambient gjumi argëtues. Jorgani është i mbuluar me pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL, andaj është anti-alergjik. Po ashtu, është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për t’ju siguruar fëmijëve butësi dhe një rehati të papërshkruar. Ka përmasa 140x200cm dhe dizajne të mrekullueshme në secilën anë.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i rehatshëm për gjumë të qetë

Ju e dini çka është më e mira për fëmijët tuaj, prandaj ofrojani mundësinë që të mbulohen me ngrohtësi dhe butësi gjatë tërë natës. Jorgani është i punuar me materiale cilësore, të cilat mund të lahen, dhe po ashtu ka një dizajn të lezetshëm. Koha e gjumit kurrë s’ka qenë më argëtuese për fëmijët!

Gjumi është ilaçi më i mirë

Një gjumë i rehatshëm është i domosdoshëm për secilin, sidomos për mirëqenien e fëmijëve. Prandaj e kemi dizajnuar këtë jorgan me materiale cilësore - që fëmijët të flenë rehat gjatë natës dhe të zgjohen plot energji e lumturi të nesërmen.

Dizjan shumëngjyrësh për ëndrra të ëmbla

Njëra anë e jorganit ka një dizajn shumëngjyrësh me yjeplanete, raketë dhe astronaut, për të sjellë ndjesinë e kozmosit dhomën e fëmijëve. Ana tjetër ka një model klasik: prapavijë e kaltër me yje të bardhë. Ju mund t’ia ndërroni anën jorganit kohë pas kohe, për t’i dhënë shtratit një pamje të re dhe për t’i frymëzuar fëmijët për gjumë të qetë e ëndrra të ëmbla.

I gjithanshëm dhe praktik

Ky jorgan, me përmasa 140x200cm mund të lahet në lavatriçe në 40°C, është i përshtatshëm për dhomën e gjumit dhe jo vetëm! Merreni me vete në udhëtime, në mënyrë që fëmijët ta ndjejnë ngrohtësinë e shtëpisë kudo. Po ashtu, mund ta shtroni në dysheme, nëse fëmijët duan të luajnë. Është kaq praktik, sa mund ta mbani edhe në veturë në rast se fëmijët i zë gjumi gjatë ndonjë udhëtimi.

Jorgan Lan Space

Cilësi që mund t’i besoni, rehati që mund ta ndjeni

Mbulesa e jorganit është punuar me materiale cilësore, për t’i siguruar rehati të plotë fëmijëve:

  • Materiale anti-alergjike & pambuk natyral i ajrosshëm - për t’i ofruar butësi lëkurës
  • TENCEL™ LYOCELL - për butësi shtesë dhe termorregullim, për t’ju siguruar ambient gjumi të thatë dhe të freskët.
  • Fibra natyrale Eukaliptus - të cilat e thithtin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.

Po ashtu, jorgani është i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, andaj ka më shumë vëllim dhe butësi, për t’i ofruar rehati të papërshkruar.

Jorgan Lan Space

Pjesë e linjës sonë të re për gjumashët e vegjël :)

Produktet e linjës së re Lan & Lana sjellin rehatinë dhe ngrohtësinë e Dormeo-s për më të vegjlit tuaj. Janë punuar me materiale cilësore, dizajne të këndshme dhe shumë dashuri për gjumashët e vegjël. Ky koleksion, i cili përmban edhe jastëk, batanije dhe tepih, do t’i mahnitë fëmijët tuaj dhe do t’i frymëzojë për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla! Ju mund t'i kombinoni, t'ua bëni fëmijëve një dhuratë të paharruar!

  • Jorgan Lan Space
  • Jorgan Lan Space
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 cm
Filling advanced Wellsleep® micro-fibers
Mbështjellësi cotton, Tencel™ Lyocell fibers
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi