Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Krevati Dormeo Millana

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Korniza Dormeo Millana kombinon stilin bashkëkohor italian dhe rehatinë e shkëlqyer, dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo stil të dhomës së gjumit. Kjo kornizë karakterizohet me një formë të pastër moderne dhe është në dispozicion në një larmi të ngjyrave mahnitëse.

Krevati Dormeo Millana
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Korniza Dormeo Millana kombinon stilin bashkëkohor italian dhe rehatinë e shkëlqyer, dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo stil të dhomës së gjumit. Kjo kornizë karakterizohet me një formë të pastër moderne dhe është në dispozicion në një larmi të ngjyrave mahnitëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Sillni elegancë në dhomën tuaj të gjumit!

Nëse stili i shtëpisë tuaj është i rëndësishme për ju, ju me siguri keni kaluar shumë kohë duke zgjedhur mobilet e përsosura. Korniza Dormeo Millana do të bëjë gjërat më të lehta për ju – dizajni i pastër dhe linjat e saj moderne mund të përshtaten me cdo stil duke krijuar kombinime perfekte me dekorin e shtëpisë suaj.

Poashtu, korniza Dormeo Millana do ta transformojë pamjen e dhomës tuaj të gjumit juaj. Kjo kornizë do të sjellë një hijeshi italiane në shtëpinë tuaj duke krijuar një ambient të rehatshëm dhe qetësues për të fjetur.

Shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Millana është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, bezhë e hapur, bezhë dhe e bardhë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Komfort makksimal dhe qëtësi absolute për një gjumë të mirë

Korniza Dormeo Millana do t'ju ofrojë komoditetin që ju nevojitet për gjumë të mirë gjatë natës, dhe në qoftë se ju zgjoheni shpesh gjatë natës për shkak të zhurmës që bën shtrati tuaj, ju tani mund të harrojni atë problem! Korniza Dormeo Millana ka një sistëm të shkëlqyer, kështu që nuk do të bëjë ndonjë zhurmë edhe nëse ju apo partneri juaj rrotulloheni.

Kurseni kohë me montimin dhe mirëmbajtjen e lehtë

Me korizën Dormeo Millana ju gjithashtu kurseni kohë, pasi ajo është shumë e lehtë për të montuar. Ju keni absolutisht të gjitha mjetet që ju duhen ta montoni këtë kornizë krevati dhe ju nuk keni nevojë të huazoni mjetet e nevojshme nga fqinjët ose të blini një seri të re të mjeteve. Sa me parë që e merrni, filloni të kënaqëni me gjumin e rehatshëm dhe të qetë.

Korniza Dormeo Millana është shumë e lehtë për të mirëmbajtur, dhe do ju kursej shumë kohë. Sa herë që ju ta pastroni kornizën, thjesht përdorni një leckë të lagur dhe të butë, dhe pastaj fshini atë me një leckë të pastër dhe të thatë.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

•  Compact Dormeo Flex

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star