Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Krevati Me Mekanizëm Levizës Dormeo Millana

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë në dhomën tuaj të gjumit, ju do ta adhuroni kornizën Dormeo Millana me mekanizëm lëvizës. Kjo kornizë nuk është vetëm jashtëzakonisht praktike; ajo gjithashtu ofron një pamje elegante italiane dhe të gjithë komoditetin që ju nevojitet.

Krevati Me Mekanizëm Levizës Dormeo Millana
Nga 449,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë në dhomën tuaj të gjumit, ju do ta adhuroni kornizën Dormeo Millana me mekanizëm lëvizës. Kjo kornizë nuk është vetëm jashtëzakonisht praktike; ajo gjithashtu ofron një pamje elegante italiane dhe të gjithë komoditetin që ju nevojitet.

Më shumë
Detajet e Produktit

E gjithë hapsira që ju duhet për gjërat tuaja

Korniza Dormeo Millana me mekanizëm lëvizës është më shumë se vetëm një kornizë krevati; me sistemin e tij të veçantë, ofron një hapsirë të madhe të ruajtjes së gjërave tuaja nën shtrat. Sistemi hidraulik i ngritjes është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur, kështu që është i përshtatshëm edhe për ruajtjen e gjërave që ju duhen më shpesh.

Hapsira e ruajtjes së gjërave nën shtrat është e përkryer për paketimin e gjërave të mëdha, si valixhe, ndonjë shtrat shtesë, rroba sezonale, pajisje sportive dhe gjëra të tjera që zakonisht zënë një hapësirë të madhe në dollapin tuaj.

Një kornizë e bukur dhe shumë elegante për një dhomë gjumi moderne

Korniza Dormeo Lettia Bed Frame do të ju impresionoj me pamjen elegante dhe moderne Italiane që është zgjedhje e përkryer për cdo dhomë gjumi. Nëse ju dëshironi të kënaqeni me një gjumë të rehatshëm dhe të zbukoroni pamjen e dhomës tuaj të gjumit korniza Dormeo Lettia është një zgjidhje perfekte.

Zgjidh nga një shumëllojshmëri të ngjyrave që kombinohen me dekorin e dhomës së gjumit juaj

Korniza Dormeo Lettia është në dispozicion në pesë ngjyra të bukura, kështu që ju nuk do të keni probleme qe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Zgjidh nga kafe e mbyllët, qershi e mbyllët, bezhë e hapur, bezhë dhe e bardhë, dhe krijoni një pamje perfekte për dhomën tuaj të ëndrrave.

Kënaquni me një gjumë të qetë – cdo natë!

Korniza me mekanizëm lëvizës Dormeo Millana është shumë e qetë dhe nuk do të lëshojë ndonjë zhurmë gjatë natës, madje as kur ju ose partneri juaj jeni duke lëvizur gjatë natës. Dormeo Millana ka disa jastëk ekstra mbështetës që eliminojnë zhurmën dhe sigurojnë gjumë të qetë.

Vendi i origjinës: Itali

Vëmendje: mbajtëset nuk janë të përfshira.

Mbajtëset e përshtatshme janë:

• Compact Dormeo Flex

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

mariglen jakupi

www.dormeo-ks.com

26/03/2019

jeni yje
jeni per tu vleresuar. ju dua familjarisht ju puth geni

1 Produkte