Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Komodinë Nate Dormeo Turtle

Photo
Video

Komodinë nate me dy sirtarë nga dizajni minimalist përshtatet për mrekulli me të gjitha orenditë e Dormeo-s. Është në dispozicion tuaj në 4 ngjyra të këndshme dhe elegante.

Komodinë Nate Dormeo Turtle
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Komodinë nate me dy sirtarë nga dizajni minimalist përshtatet për mrekulli me të gjitha orenditë e Dormeo-s. Është në dispozicion tuaj në 4 ngjyra të këndshme dhe elegante.

Më shumë
Detajet e Produktit

I këndshëm, atraktiv dhe praktik

Dekoro dhomën tuaj me orendi të këndshme, atraktive dhe praktike! Komodina është një pjesë shtesë për çdo shtrat pasi që përdoret për të ruajtur gjëra të imëtta që janë të nevojshme para gjumit. Mekanizimi i tij rrëshqitës i qetë i mundëson partnerit tuaj që të flejë qetë dhe pa u trazuar fare kur ju merrni gjërat tuaja nga sirtarët. Përveç dizajnit të tij estetik dhe funksionalitetit të qetë të mekanizmit të tij, karakteristika tjera që e veçojnë këtë komodë me dy sirtarë janë:

 • Kualiteti i lartë i dërrasës së lesonit në trashësi prej 5 cm që jep një stabilitet dhe një kapacitet më të madh të tyre.
 • Mbanë peshë deri në 30 kg
 • Është i ndërtuar me lidhëse solide nga druri dhe pjesë të forta metalike
 • Sistemi i zgjuar i hapjes, i cili është fshehur në dizajnin e sirtarëve, dhe i cili kontribuon ne elegancën dhe përshtatshmërinë e tyre.
Informata shtese

E përshtatshme për:

 • si një orendi për dhomë gjumi, dhomë të ndejës, korridor apo dhome të ditës
 • si një orendi shtesë krahas shtratit Mamut apo cilës do orendi tjetër të Dormeo
 • për dhomat e fëmijëve pasi që fëmijët mund ti ruajnë lodrat e tyre në sirtarë
 • si një tavolinë për kafe në dhomën e ndejës.

Specifikat Teknike
Dimenionet 31,5 x 40 x 45 cm
Karakteristika të tjera made in Slovenia
Material plywood
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, kafe, zezë
Pesha 15.5 kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star