Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Set Çarçafësh Dormeo Blossom

Photo
Video

Seti i çarçafëve Blossom është modern dhe me përbërje pambuku të kualitetit të lartë. 4 pamje në një set të vetëm. Ngjyrat: e kaltër dhe vjollcë. Seti për një person përfshin një këllëf jorgani 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy jastëk. Lahet në 40℃. Si këllëfi i jorgani ashtu edhe i jastëkut ka mbylljen në formë zarfi.

Set Çarçafësh Dormeo Blossom
Nga 39,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Blossom është modern dhe me përbërje pambuku të kualitetit të lartë. 4 pamje në një set të vetëm. Ngjyrat: e kaltër dhe vjollcë. Seti për një person përfshin një këllëf jorgani 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy jastëk. Lahet në 40℃. Si këllëfi i jorgani ashtu edhe i jastëkut ka mbylljen në formë zarfi.

Më shumë
Detajet e Produktit

Moderne dhe me stil rezatues te ngjyrave ujore

Kellëf Blossom i punuar me Pambuk Tencell është dizajni më i kompletuar që ka një balanc në mes  të klasikës dhe modernës  në dhomën tuaj të gjumit.   Fibrat Tencel janë të prodhuara nga  bima eukaliptus që është i njohur për butësi si të mëndafshit dhe fortësin si poliesteri, të ngrohtë si leshi dhe ështe më  absorvuese se pambuku. Ka një kapacitet të shkëlqyer për thithjen e lagështisë, veti termo-regulluese. Fibrat Tencel janë natyrale anit-alergjik  dhe 100% anti-bakteriale.  

Zgjidh në mesin e ngjyrave te ndryshme të luleve të printuar në njërën anë dhe në anën tjetër me ngjyrë solide pa dizajn.

  • Materiali Pambuk Tencel ju jep ndjesi të butë  gjatë prekjes
  • 4 stile të ndryshme në një set të vetëm
  • Dizajn me ngjyra të hapura rrezatuese
  • I disponueshëm në 2 ngjyra kaltër dhe vjollce
  • Mund të pastrohen në 40 grad celsius
 
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk, Tencel
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star