Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Set Çarçafësh Dormeo Twins

Photo
Video
-20%

Seti i çarçafëve Twins është shumë i butë dhe me përberje 100% pambuk saten. 4 pamje në një set. 4 kombinime ngjyrash: vjollcë, gjelbër, blue dhe hiri. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 dhe këllfin e jastëkut, seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 dhe dy këllëfa për jastëk 50x70.

Set Çarçafësh Dormeo Twins

Çmimi i regullt: 39,80 €


Çmimi Special: 31,84 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Twins është shumë i butë dhe me përberje 100% pambuk saten. 4 pamje në një set. 4 kombinime ngjyrash: vjollcë, gjelbër, blue dhe hiri. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 dhe këllfin e jastëkut, seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 dhe dy këllëfa për jastëk 50x70.

Më shumë
Detajet e Produktit

2 stile të ndryshme në një set të këllëfëve

  Zbukurojeni, rifreskojeni dhomën tuaj me një dizajn me elegancë dhe cilësi më të lartë me këllëfët Dormeo më të ri Twins. Ju mund të përdorni setin në të dy anët që të keni dy pamje të ndryshme në dhomën e gjumit me një set të vetëm.  
 • Pamja e parë ka ngjyra moderne bezhe e dizajnuar me rrathe te printuar qe bejne qe kellefet Twins te duket ne mode dhe dinamike.
 • Pamja e dytë është njëngjyrëshe gjelbërt, kaltër e hapur, vjollcë, hiri dhe portokalli  që i jep dhomës tuaj të gjumit pamje relaksuese dhe elegante.
  Këllëfët Twins janë 100% saten pambuku që do të ju jëp një ndjesi butësie dhe ndriqimi në dhomën tuaj.  Mbyllet me patent që do të ju bëj ndrimin e tyre dhe më të lehtë.  
 • Materiali 100% saten pambuku 
 • Në dispozicjon më katër ngjyra; gjelbërt, kaltër, vjollcë dhe hiri e mbylltë dhe portokalli.
 • Dimenzioni tek: 1 x këllëf  jorgani (140x200)  dhe 1 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Dimenzioni qift: 1 x këllëf  jorgani (200x200)  dhe 2 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Mund të pastrohet në 40 grad celsius
 • Mbyllet me patent  
 
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star