Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Kabineti I Shkurtë Dormeo Hippo

Photo
Video

Kabineti Hippo ka një hapësirë të jashtëzakonshme, kështu që është jashtëzakonisht i përshtatshëm për të gjithë ata që dëshirojnë një gardërobë të organizuar në mënyrë funksionale.

Kabineti I Shkurtë Dormeo Hippo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kabineti Hippo ka një hapësirë të jashtëzakonshme, kështu që është jashtëzakonisht i përshtatshëm për të gjithë ata që dëshirojnë një gardërobë të organizuar në mënyrë funksionale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për mundësinë më të mirë të organizimit të gardërobës suaj

A dëshiron që gardëroba juaj të jetë e organizuar në atë mënyrë që ju gjithnjë do ta dini se ku do ti gjeni rrobat tuaja të fitnesit dhe ku do ta gjeni kostumin e banjës? Me kabinetin Hippo ky nuk është më një problem më për ju pasi që rrobat dhe aksesorët tuaj gjithnjë do të jenë të organizuar dhe afër jush.

Thuaj lamtumirë kërkimeve të pafundme duke bërë rrëmujë tërë ormanët tuaj dhe merr për vetën tuaj një kabinet ku gjithnjë do të ketë vend të mjaftueshëm për këmishët tuaja, xhaketat, pantallonat, fundet, dhe pjesën tjetër të gardërobës suaj.

Kabineti vjen me rafte fikse dhe një shufër për varur rrobat.

Organizimi funksional i rrobave me kabinetin Hippo është zgjedhja e duhur për ju pasi që:

 • është punuar nga dërrasat (shperpllakë) solide që i japin kabinetit stabilitet dhe më shumë kapacitet
 • është jashtëzakonisht praktik
 • ju mund të zgjidhni në mes të mënyrave për të hapur dhe mbyllur kabinetin
 • pasi që nuk ka dorëza por vetëm dy pllaka elegante që nuk janë të ndjeshme dhe nuk u mbesin shenjat e gishtave
 • dera mund të montohet ose në anën e majtë ose në të djathtë
 • do ta ruaj hapësirën tuaj sepse ju do të jeni në gjendje të futni brenda të gjithë aksesorët dhe rrobat që rrijnë mbi divane, shtrat apo karrige
 • pasi që është praktik dhe ju mund të vendosni mbi të kabinetin e gjerë Kenguru Plus nga orenditë Dormeo
 • pasi që është lehtë për ta kombinuar me pjesët tjera të orendive Doremo, kështu që ju mund të krijoni një dhomë gjumi që më së shumti i përshtatet nevojave dhe shijes suaj.
Informata shtese

Kabineti është i përshtatshëm për:

 • Për të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin, apo dhomën-gardërobë ku ju mbani rrobat tuaja dhe aksesorët tuaj.
 • Si një aksesorë në dhomën tuaj.
 • Kombinim me orenditë tjera të Dormeo-s
 • Njerëzit që kanë probleme me hapësirën dhe kanë nevojë për çdo sirtar shtesë
 • Të gjithë ata që kanë dëshirë të kenë një shtëpi mirë të organizuar ku ata gjithnjë e dinë se ku i kanë ruajtur dhe lënë palltot e dimrit apo fustanet e mbrëmjes.
 • për dhomat e fëmijëve, veçanërisht nëse aty janë dy fëmijë që ndajnë një dhomë bashkë.
 • për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë orendi që i lëvizin lehtë dhe i ndërrojnë vendet e tyre.
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë orendi funksionale, kualitative dhe për një çmim të mirë.
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star