Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Kabineti i lartë Dormeo Giraffe

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-48%

Prakticiteti, hapësira dhe çmimi i volitshëm e bëjnë kabinetin e lartë Giraffe të përkryer si një zëvendësues për ormanët e mëdhenj.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Kabineti i lartë Dormeo Giraffe

Çmimi i rregullt: 249,90 €


Çmimi special: 129,00 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Prakticiteti, hapësira dhe çmimi i volitshëm e bëjnë kabinetin e lartë Giraffe të përkryer si një zëvendësues për ormanët e mëdhenj.

Më shumë
Përshkrimi

Për një funksionalitet më të madh

Mobilo dhomën tuaj të gjumit me kabinetet jashtëzakonisht funksionale dhe praktike, të cilët mund të jenë zëvendësues të mrekullueshëm për ormanët masiv.

Kabinetin e lartë Giraffe mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme që do ti jap gjallëri dhomës suaj të gjumit, do t’iu ofroj organizim më të mirë dhe do të reduktoj problemet me hapësirën, që tani apo më vonë do të jetë edhe një problem shumë më i madh i rrobave dhe aksesorëve që nuk mund të lihen në ormanë apo mbi karrige.

Me kabinetin praktik Giraffe nuk ka më nevojë të zbrazni ormanët pas çdo stinë të vitit. Në këtë kabinet ju do të keni mjaftë hapësirë për të ruajtur gjithë gardërobën tuaj.

Pse duhet ta zgjidhni kabinetin Giraffe?

 • Pasi që është punuar nga materiali i fortë që i jep atij stabilitet dhe kapacitet të madhë.
 • Për shkak se është praktik dhe funksional
 • Pasi ka një sistem të lehtë për tu hapur dhe mbyllur.
 • Pasi që mundëson një hapësirë ekonomike,
 • Pasi që tërë hapësira gjeri tek tavani është e shfrytëzueshme,
 • Pasi që ju mund ta rregulloni lartësinë e dollapëve sipas nevojës suaj,
 • Pasi që nuk ka dorëza por ka dy pllaka elegante që nuk janë të ndjeshme kur preken me gishta.
 • Pasi që dyert e tij mund të montohen dhe të hapen në të dy anët në të majtë ose në të djathtë,
 • Pasi që është praktik për të ruajtur rrobat e gjata dhe palltot,
 • Pasi që në mënyrë të përkryer mund të kombinohet me sirtarët dhe orenditë tjera nga Dormeo dhe ju kështu ju mund të ndërtoni vet një dhomë gjumi sipas dëshirës suaj.
Informata shtesë

Kabineti është i përshtatshëm për:

 • Për të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin, apo dhomën-gardërobë ku ju mbani rrobat tuaja dhe aksesorët tuaj.
 • Si një aksesorë në dhomën tuaj.
 • Kombinim me orenditë tjera të Dormeo-s
 • Njerëzit që kanë probleme me hapësirën dhe kanë nevojë për çdo sirtar shtesë
 • Të gjithë ata që kanë dëshirë të kenë një shtëpi mirë të organizuar ku ata gjithnjë e dinë se ku i kanë ruajtur dhe lënë palltot e dimrit apo fustanet e mbrëmjes.
 • për dhomat e fëmijëve, veçanërisht nëse aty janë dy fëmijë që ndajnë një dhomë bashkë.
 • për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë orendi që i lëvizin lehtë dhe i ndërrojnë vendet e tyre.
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë orendi funksionale, kualitative dhe për një çmim të mirë.

Specifikat Teknike
Add Info Lartesia: 235cm
Gjeresia: 60cm
Thellesia: 60cm
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi