Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Dyshtresor Dormeo Siena

Photo
Video
-38%

Jorgan praktik 3 në 1, i bërë nga 2 shtresa që të përkëdhel trupin tuaj gjatë 4 stinëve. Pasi që është i bërë nga materiali natyral dhe fibrat sintetik ky jorgan është i lehtë, komfor dhe anti-alergjik.

Jorgan Dyshtresor Dormeo Siena

Çmimi i regullt: 129,90 €


Çmimi Special: 79,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgan praktik 3 në 1, i bërë nga 2 shtresa që të përkëdhel trupin tuaj gjatë 4 stinëve. Pasi që është i bërë nga materiali natyral dhe fibrat sintetik ky jorgan është i lehtë, komfor dhe anti-alergjik.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Siena Duvet është jorgan i butë, vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Ka nxehtësi kofmore,
 • Nuk shkakton alergji!

Ju mban në ngrohtësi të rehatshme dhe ruan freskinë e trupit tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.

Zgjidhje perfekte për ata që vuajnë nga alergjitë

Jorgani Siena është zëvendësim i shkëlqyer për ata që duan jorgan me pupla por nuk mund ta përdorin shkaku i alergjive. Nëse jeni i ndjeshëm ndaj bakterieve, mikrobeve dhe puplave, ky jorgan është i përkryer për ju pasi që ka veti anti-alergjike; falë strukturës së tij, vetive jo-mikpritëse ndaj mikrobeve.

Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Si funksionon

Ndjesia e mbushjes me pupla por pa alergji

Jorgani Dormeo Siena është alternativë e shkëlqyer ndaj jorganëve të mbushur me pupla, të cilët shpesh janë shkaktar të alergjive dhe janë të vështirë për t’u mirëmbajtur. Jorgani Mia është i butë dhe komfor njashtu si jastekët me pupla por ka avantazhin që nuk e humb vëllimin e tij dhe nuk humb formën siq ndodh shpesh me jorganët me pupla.

Vetitë anti-alergjike të mbushjes Wellsleep® do t’ju ndihmojnë të keni gjumë të qetë. Fibrat inovative Wellsleep® gjithashtu garantojnë shumë vite me ngrohtësi komode, ofron ajrosje konstante dhe netë pa djersë.

Fibra Wellsleep® për ndjenjë të freskët gjatë gjithë kohës

Fibra Wellsleep® të butë dhe në në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jorganit vëllim dhe fleksbilitet. Fibrat Wellsleep® mundësojnë qarkullimin e mirë të ajrit dhe largim më të mire të lagështisë.

Djersitja është e rregulluar, ndërsa mikrobet, bakteriet dhe myku nuk grumbullohen në jorgan, kështu krijohet ambient gjumi më i shëndetshëm.

Fibrat Wellsleep® kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë permes xhepave të ajrit. Pra, jorgani juaj është komfor pa marrë parasysh sezonën: është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për:

 • të gjitha sezonet
 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jorgan sikur të ishte mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jorgani ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
 • dhomat të ngrohta mesatarisht

Madhësia dhe materialet

 • madhësia 140 x200 cm ose 200 x 200
 • këllëfi: 100% fibra Softdream
 • mbushja e jorganit: 100% fibra Wellsleep®, 350 g/m²
 • tkurrja: 2–3%
 • rankimi top: 3
Specifikat Teknike
Filling Ka dy jorgane. Wellsleep® e Avancuar
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Softdream microfibres
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star