Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo True Evolution

Photo
Video
-30%

Jastëku True Evolution Octaspring® është ndër jastëkët më të ajrosshëm në botë. Ideal për personat që flenë në anë dhe shpinë. Ju siguron gjumë më të freskët, më të thatë dhe më higjienik. I ndertuar me tekonologjinë revolucionare Octaspring® ju dhuron një mbeshtetje të duhur. Në dispozicion dy lartësi: 12 cm dhe 16 cm. Mbeshtjellësi lahet në 40℃.

Jastëk Dormeo True Evolution

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 41,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku True Evolution Octaspring® është ndër jastëkët më të ajrosshëm në botë. Ideal për personat që flenë në anë dhe shpinë. Ju siguron gjumë më të freskët, më të thatë dhe më higjienik. I ndertuar me tekonologjinë revolucionare Octaspring® ju dhuron një mbeshtetje të duhur. Në dispozicion dy lartësi: 12 cm dhe 16 cm. Mbeshtjellësi lahet në 40℃.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku më i ajrosshëm në botë.

Jastëku më i ri True Evolution bën kombinimin e sfungjerit memory me mbështetjen Ecocell për rehati maksimale. Është i ndërtuar me teknologjinë revolucionare Octaspring dhe strukturën unike të hojzave të bletës, e cila ofron 8X më shumë ajrosje sesa sfungjeri tradicional. Ai ju siguron një sipërfaqe të freskët, të thatë dhe higjenike, kështu ju do të bëni gjumë të qetë gjatë gjithë natës.

Jastëkët tradicional bëjnë një mbështetje të mirë të kokës dhe qafës por ato janë të nxehtë dhe të lagësht, duke bërë kështu që gjumi të mos jetë i këndshëm. Sistemi unik i ventilimit Octaspring ofron një qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke garantuar relaksim të plotë.

Zbuloni dallimin Octaspring.

Octaspring, një teknologji e vërtetë terren - thyer ku jasteku vjen me 24 susta të patentuara: 12 susta Octaspring në anën e jashte të mbështjellura nga sfungjeri Ecocell duke siguruar mbështetje për qafën, dhe 12 susta Octaspring në pjesën e brëndshme të mbështjellura nga sfungjeri Memory që ofron mbështetje të butë për kokën.

Sustat Octaspring gjithmonë kthehen në formën e tyre origjinale, pa marrë parasysh se sa presion është ushtruar mbi të, dhe shfaq përshtatshmërinë 3D që përshtatet me çdo lëvizje që ju bëni.

Rehati maksimale gjatë gjumit për ata që kërkojnë më të mirën.

Jastëku DORMEO TRUE EVOLUTION ofron mbështetje dhe rehati të mahnitshme, dhe është ideal për pozicionin anësor dhe me kurriz të gjumit. Është i disponueshëm në 2 lartësi 12 cm dhe 16 cm ku ju mund të zgjidhni lartësinë që ju përshtatet më së miri.

Informata teknike

Në dispozicion në 2 permasa:

  • 40x60 dhe lartësi 12 cm 
  • 40x60 dhe lartësi 16 cm

Përbërja e materialit:

  • Mbulesa: 100% poliestër
  • Bërthama: Sfungjer memory, 12 pcs susta Octaspring, 12 pcs susta Ecocell
Specifikat Teknike
Baza Octaspring®, Ecocell®
Dimensionet 40x60x12 cm / 40x60x16 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi