Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Dyshek iMemory Silver II Dormeo

Photo
Video
Deri -100€

Dysheku iMemory Silver II është dysheku që ju duhet për gjumë të rehatshëm! Falë bërthamës së dyfishtë Ecocell, ju mund të zgjedhni mes 2 niveleve të fortësisë për secilën anë të shtratit. Po ashtu, ka 3 zona rehatie për t’ju siguruar mbështetjen e duhur për ije, supe, kokë dhe këmbë. Mbulesa e dyshkut ka trajtime argjendi dhe Clean Effect, për veti kundër mikrobeve, baktereve, aromave të këqija dhe mikroorganizmave të pluhurit. Për më shumë madhësi, klikoni këtu.

Deri në 100€ kupon kursimi + 365 ditë MONEY BACK GUARANTEE!
Dyshek iMemory Silver II Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 359,90 € Nga


Çmimi special: Nga 309,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dysheku iMemory Silver II është dysheku që ju duhet për gjumë të rehatshëm! Falë bërthamës së dyfishtë Ecocell, ju mund të zgjedhni mes 2 niveleve të fortësisë për secilën anë të shtratit. Po ashtu, ka 3 zona rehatie për t’ju siguruar mbështetjen e duhur për ije, supe, kokë dhe këmbë. Mbulesa e dyshkut ka trajtime argjendi dhe Clean Effect, për veti kundër mikrobeve, baktereve, aromave të këqija dhe mikroorganizmave të pluhurit. Për më shumë madhësi, klikoni këtu.

Më shumë
Përshkrimi
 • NET TË QETA

  Dysheku iMemory Silver II do t’ju sigurojë net të qeta, rehati dhe gjumë luksoz për vite me radhë.

 • 15 VJET GARANCION

  Ky dyshek ka 15 vite garancion. Kjo do të thotë se ju do të përjetoni 5470 mëngjese të pushueshme dhe plot energji.

 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejtë si në dyqanet tona. Ne ta sjellim dyshekun e preferuar deri në shtëpi.

Dyshek cilësor për çdo gjumash

Dysheku iMemory Silver është zgjidhje e përkryer për secilin, sepse ka fortësi të rregullueshme e cila ju mundëson gjumë plot rehati.

 • Bërthamë e dyanshme: ju mund ta ktheni në anën e fortë ose të butë
 • 4 nivele të fortësisë: zgjedhni atë që ju përshtatet më shumë nevojave tuaja: të butë, mesatarisht të fortë, të fortë ose shumë të fortë.
 • Lartësia totale: 18cm – 15cm lartësia e bërthamës dhe sfungjer memory në në 3cm mbulesë, për t’ju siguruar më shumë rehati.
 • 3 zona rehatie për mbështetje optimale në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Dyshek antibakterial dhe antialergjik, i përshtatshëm për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma.
 • Ka mbulesë cilësore me fibra argjendi, e cila mund të hiqet dhe të lahet në 60°C, për një ambient sa më të pastër gjumi.
 • Nuk transferon lëvizjet: i përshtatshëm për çifte, sepse absorbon lëvizjet nëse rrotulloheni gjatë natës, në mënyrë që të mos shqetësohet parnteri juaj.
 • 15 vjet garancion – për mijëra net gjumë të rehatshëm.
 • Paketimi: Vjen i paketuar me vakum në një kuti kompakte.
 • Porosit online, e sjellim deri në shtëpinë tuaj.

Bërthamë e dyanshme dhe 4 nivele fortësie në një dyshek

Bërthama e dyanshme përbëhet nga ana e fortë dhe e butë, dhe mund ta rrotulloni për ta përshtatur fortësinë. Po ashtu, duke ndërruar anët e mbulesës së pasur me sfungjer iMemory, mund ta shtoni ose zvogëloni fortësinë e dyshekut. Thjesht rrotulloni dyshekun dhe mbulesën për ta arritur fortësinë që doni. Ky dyshek është në dispozicion edhe në madhësi për çifte, andaj është i përkryer për ato çifte që preferojnë fortësi të ndryshme të dyshekut.

Shiko brenda dyshekut

Mbaje kursorin mbi Tap on   për më shumë detaje.

 1. Mbulesë me zinxhir

  Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 60º.

 2. Mbulesë e brendshme

 3. Bërthamë e dyanshme 15 cm

  Zgjedhni fortësinë sipas nevojave personale. E kaltra është pjesa e fortë, e portokallta është pjesa e butë.

 4. 4 doreza për më shumë lehtësi.

 5. Shtresë anti-anlergjike me fibra silikoni

 6. 2cm sungjer iMemory

  Me jone argjendi për efekt termorregullues dhe anti-baketerial.

 7. Fibra argjendi Climalite

  Fije argjendi për menaxhimin e temperaturës dhe lagështisë, me veti kundër mikrobeve dhe aromave të pakëndshme.

 8. Mbulesë me mbrojtje CleanEffect

  Trajtimi CleanEffect ka veti kundër baktereve, kundër mikrobeve dhe aromave të pakëndshme.

Vendoset shpejt dhe lehtë

Dysheku do t'ju arrijë në derë të shtëpisë i mbyllur me vakum, i mbështjellur në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të kompresuar dhe mbyllur me vakum, falë procesit eko-miqësor të transportit dhe po ashtu për të siguruar më shumë mbrojtje gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Shtrojeni dyshekun në shtrat. Me kujdes e prisni palstikën në qoshe.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lëreni 6 orë derisa të shtrihet tërësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®)
Berthame e dyfishte Po
Fortësia e ndryshueshme
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Sfungjer Memory
Mbështjellësi Top Side: Fabric: 100% Polyester quilted with 2 cm viscoelastic polyurethane foam (memory foam); Lateral side: Fabric: 100% Polyester, Padding: 100% Polyester, Foam layer: polyurethane foam; Bottom side: Fabric: 100% Polyester, Padding: 100% Polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Berthame e kthyeshme Po
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi