Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set çarçafësh His/Her Dormeo

Photo
Video

Rifreskoni dhomën e gjumit me një set çarçafësh 100% nga pambuku natyral, me 200 fije për inç katror. Seti me këllëfë për jastëk dhe jorgan ju ofron ndjesi të këndshme dhe të freskët gjatë netëve të ngrohta. Mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme dhe të lahet në 40°C. Në dispozicion në madhësitë 140x200cm (me 1 këllëf jastëku) dhe 200x200cm (me 2 këllëf jastëku).

Set çarçafësh His/Her Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskoni dhomën e gjumit me një set çarçafësh 100% nga pambuku natyral, me 200 fije për inç katror. Seti me këllëfë për jastëk dhe jorgan ju ofron ndjesi të këndshme dhe të freskët gjatë netëve të ngrohta. Mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme dhe të lahet në 40°C. Në dispozicion në madhësitë 140x200cm (me 1 këllëf jastëku) dhe 200x200cm (me 2 këllëf jastëku).

Më shumë
Përshkrimi

Ndërroni çarçafët, për gjumë më të freskët

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët, për t’u siguruar që ju dhe familja juaj po flini në një ambient të freskët dhe të shëndetshëm. Me ndërrimin e sezonave, është koha ideale t’i ndërroni edhe çarçafët, për t’i shtuar shtratit më shumë rehati dhe stil. Seti His/Her i ka vetitë që ju duhen për gjumë më të freskët, dhe është dizajnuar me një model që mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme. Seti His/Her është i përsosur për dhomën e atij dhe asaj. J

Pambuk natyral, për luks, qëndrueshmëri dhe rehati

I butë, i fortë, i ajrosshëm dhe absorbues, pambuku është materiali ideal për lëkurë dhe zgjedhja e përsosur për çarçafë. Jo-alergjik dhe anti-statik, pambuku po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë.Në këtë mënyrë ju ndihmon të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit.

Pamje 4në1

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë anë me dizajne të ndryshme. Njëra anë e këllëfit të jorganit ka model klasik me lule romantike në ngjyrë të kaltër të çelët ose të errët në të bardhë, kurse ana tjetër ka vija të pastra, të freskëta dhe modern. Këllëfët e jastëkëve kanë njërën anë me modelin me lule, kurse anën tjetër në të bardhë të pastër. Ju mund t’i kombinoni në katër pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe.

Mirëmbahet lehtë

Këllëfi i jorganit mbyllet me butona, duke e bërë më të lehtë ndërrimin e çarçafëve dhe për të siguruar që jorgani të qëndrojë në vend gjatë tërë natës. Kurse këllëfët e jastëkëve kanë mbyllje me palosje. Mund të lahen në rrobalarëse në 40°C, dhe pambuku cilësor do të bëhet më i butë me kalimin e kohës pas larjeve. Seti është në dispozicion në dy madhësi:

  • 1 këllëf jorgani 140x200cm dhe 1 këllëf jastëku 50x70cm;
  • 1 këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëfë jastëku 50x70cm.
Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme kaltër, purple
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi