Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i çarçafëve Hero Dormeo

Photo
Video

Edicioni i limituar i setit të çarçafëve Hero me dizajn të freskët dhe pastër është i përbërë 100% nga pambuku i pastër saten. Në dispozicion në 2 ngjyra. Lahet në 40℃. Seti në dimensione për 1 person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa dimensioni për dy persona 200x200 cm përfshin këllëfin e jorganit dhe dy këllëf jastëku.

Seti i çarçafëve Hero Dormeo
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Edicioni i limituar i setit të çarçafëve Hero me dizajn të freskët dhe pastër është i përbërë 100% nga pambuku i pastër saten. Në dispozicion në 2 ngjyra. Lahet në 40℃. Seti në dimensione për 1 person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa dimensioni për dy persona 200x200 cm përfshin këllëfin e jorganit dhe dy këllëf jastëku.

Më shumë
Përshkrimi

100% pambuk saten

Seti i çarçafëve është i përberë nga pambuku saten me dizajn të freskët, të pastër dhe pamjen e fundit që shkëlqen. Të dhuron ndjesinë e prekjes së butë dhe të këndshme. Duke i shtuar ketë set çarçafësh dhomës tuaj të fjetjes, ju do ti shtoni shtëpisë tuaj ndjenjën e krenarisë dhe heroizmit.

 

Vie në dy kombinime ngjyrash:

  • vjollcë më të bardhë, me vija kafe të errët dhe gri
  • kaltër më të  bardhë, me ngjyra gri dhe kaltër e errët

Modeli perpara është në kombinime ngjyrash, ku pjesët mbrapa këllëfeve është vjollcë ose kaltër

Këllëfi I jorganit ka mbylljen me kopsa ndërsa këllëfët e jastëkeve kanë mbylljen si zarf.

Pamje elegante që ju kënaq syrin

Ky set me thjeshtësi elegante dhe ndjesi tradicionale do të ju sjell një vibe klasik por bashkohor në dhomën tuaj të fjetjes dhe do të kombinohet pothuajse me çdo dekor. Vazhdimisht do të kthej shtratin tuaj në një atraktivitet të endërrave të bukura.

Trajtimi Silvadur™

Ky set ka të aplikuar trajtimin Silvadur™, gjë që rrit freskinë, ruan pamjen e setit dhe ndjenjën e freskët.

Ndihmon trupin tuaj të rigjeneroj dhe kontribuoj në gjumë më të mirë, më të thellë dhe më të qëndrueshëm.

FLINI SI NJË HERO!

Tek Dormeo ne e dimë sa rendësi ka gjumi për një jetë më të mirë dhe me të suksesshme. Koleksioni ynë i ri është i dizajnuar të ju jap një gjumë heroik dhe pushimin që ju e meritoni. Sepse kur ju fleni si një hero, ju zgjoheni si një hero dhe jetoni si hero.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Silvadur™ treatment
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme kaltër, purple
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star