Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk dekorativ Happy Dream

Photo
Video
RISI

Shtoni rehati dhe dekor në mënyrë të shpejtë në shtëpinë tuaj, me këtë jastëk të lezetshëm 45x45cm. Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një butësi që do ta adhuroni sa herë të mbështeteni. Njëra anë ka një model gjeometrik të theksuar bardhë e kaltër, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe (e kaltër). Mbulesa mund të lahet në rrobalarëse deri në 30°C dhe thahet shpejt.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk dekorativ Happy Dream
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni rehati dhe dekor në mënyrë të shpejtë në shtëpinë tuaj, me këtë jastëk të lezetshëm 45x45cm. Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një butësi që do ta adhuroni sa herë të mbështeteni. Njëra anë ka një model gjeometrik të theksuar bardhë e kaltër, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe (e kaltër). Mbulesa mund të lahet në rrobalarëse deri në 30°C dhe thahet shpejt.

Më shumë
Përshkrimi

Janë gjërat e vogla ato që sjellin rehati në shtëpi

Shpesh, janë pikërisht elementet e vogla që kanë ndikim të madh në dhomë por edhe në disponimin tuaj. Edhe jastëku Happy Dream është një nga ato elementet e vogla që e zbukuron shtëpinë tuaj, por në të njejtën kohë ofron edhe rehati. Njëra anë ka një model gjeometrik të theksuar bardhë e kaltër, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe (e kaltër), kurse vet jastëku ofron një butësi luksoze.

Jastëk dekorativ Happy Dream

Elegant dhe praktik

Një jastëk mund të tregojë shumë rreth një dhome, po ashtu edhe rreth personit që e zgjedhë atë. Pavarësisht a është i vendosur në shtrat, divan apo karrige, një jastëk dekorativ ju fton të relaksoheni dhe të shijoni një moment qetësie. Të gjitha këto i ofron edhe jastëku Dormeo Happy Cushion, sepse kombinon dizajnin klasik e të këndshëm dhe rehatinë maksimale.

Jastëk dekorativ Happy Dream

I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, për një butësi që do ta adhuroni

Jastëku Happy Dream është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, sikurse jastëkët më të mirë dhe më të shitur nga Dormeo. Këto mikrofibra krijojnë një strukturë unike e cila krijon xhepa ajri, për butësi dhe volum të shtuar, që krijojnë një ndjesi luksoze sa herë që mbështeteni në të. Po ashtu, e bëjnë jastëkun më të ajrosshëm.

Jastëk dekorativ Happy Dream

Dizajn 2në1

Mbulesa e jastëkut ka dizajn 2në1, që ju ta rifreskoni pamjen e dhomës kohë pas kohe. Njëra anë ka një model gjeometrik të theksuar bardhë e kaltër, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe (e kaltër). Po ashtu, mbulesa mund të hiqet, nëse ndonjëherë doni ta ndërroni pamjen e jastëkun, por ta ruani rehatinë që ai ofron. Mbulesa mund të lahet në rrobalarëse deri në 30°C dhe thahet shpejt.

Jastëk dekorativ Happy Dream
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi