Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan & Jastëk Good Morning / Night Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%

Seti i parë jorgan & jastëk më ngjyra, në dispozicion. Mund ta përdorni në të gjitha sezonat.

 • Jorgani është i lehtë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm
 • Mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut
 • Në dispozicion në 3 ngjyra
 • Mund ta lani në 40°C

Seti për një përson përfshin: jorgan 140x200 cm dhe jastëk 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin: jorgan 200x200 cm dhe dy jastëk.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jorgan & Jastëk Good Morning / Night Dormeo

Nga Çmimi i rregullt: 69,90 € Nga


Çmimi special: 24,47 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i parë jorgan & jastëk më ngjyra, në dispozicion. Mund ta përdorni në të gjitha sezonat.

 • Jorgani është i lehtë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm
 • Mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut
 • Në dispozicion në 3 ngjyra
 • Mund ta lani në 40°C

Seti për një përson përfshin: jorgan 140x200 cm dhe jastëk 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin: jorgan 200x200 cm dhe dy jastëk.

Më shumë
Përshkrimi

Ekuilibër ideal mes fortësisë dhe mbështetjes  

Sasia e duhur e fortësisë e kombinuar me sasinë e duhur të suportit e bejnë setin Dormeo  Mirëmengjes / Natën e Mirë një zgjedhje të shëndetshme dhe të rehatshme që ju ofron kualitet luksoz dhe gjumë gjallërues.

Magjia e mikrofibrave të avansuara Wellsleep®

Jastëku & Jorgani Dormeo  Mirëmengjes / Natën e Mirë  janë të mbushur më mikrofibrat e avansuara Ëellsleep®, që suportojnë ngrohtësinë dhe ajrosjen në të njejtën kohë, duke e berë ketë set të këndshëm në të gjitha sezonat. Butësia ekstreme e materialeve, rritet me strukturën prej vrimave të ajrit që shtojnë ekstra volum, e bejnë ketë jorgan dhe jastëk ekstremisht të butë, të ngrohtë dhe të rehatshëm kurdo që ju nevojitet.

Dizajn që i përshtatet çdo dhome

Jorgani & Jastëku Dormeo  Mirëmengjes / Natën e Mirë  të dy janë të kthyeshëm në të dy anët, dhe ofrojnë opsione dizajni që shkojnë me çdo interior dhome, në pjesën e sipërme me të verdhë elegante, vjollcë ose kremë, ndërsa në pjesën e poshtme e bardhë neutrale. Dizajni është i pasuruar më vija saten që përputhen me ngjyrën e anës së sipërme dhe një shtresëzim simpatik në formën e valëve në të dyja anët. 

I përshtatshëm për të gjithë llojet e gjumashëve

Nuk ka rendësi nëse ju preferoni të flini në shpinën tuaj, anash apo në stomak sepse Jastëku & Jorgani Dormeo  Mirëmengjes / Natën e Mirë ofron komfortin në të gjitha mënyrat duke përmbajtur një zinxhirë në jastëk përmes të cilit ju mund të reduktoni apo të rrisni sasinë e mbushjes, të ndryshoni lartësinë e jastëkut apo ngurtësinë në bazë të nevojave tuaja të gjumit.

Një set që do të ju mbaj të pushuar për vitet në vijim

Jastëku dhe jorgani mund të lahen në  40 °C, gjë që ju mundëson mirëmbajtje të lehtë dhe të vazhdueshme, e cila gjithashtu ju garanton higjienën e nevojshme.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140X200+50X70; 200X200+2X 50X70
Filling 100 % polyester (Wellsleep®)
Karakteristika të tjera Top fabric:100 % polyester; Bottom fabric: 100% polyester
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star