Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Gëzojeni dashurinë

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

Shrytëzoni ofertat speciale për Shën Valentin!

-14%
Ofertat vlejnë deri më:
[banner_timer]
 

Valixhe Hard GO Dormeo

Photo
Video

Valixheja GO është e lehtë dhe shumë e qëndrueshme, e përshtatshme për të gjitha llojet e udhëtimeve: personale apo profesionale. Rrotat e dyfishta ju mundësojnë lehtësi gjatë përdorimit kurse kombinimi TSA për mbyllje, ofron standartin më të lartë të sigurisë. Valixheja ka vëllim 36l dhe përmasa 55x40x20cm.

Valixhe Hard GO Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Valixheja GO është e lehtë dhe shumë e qëndrueshme, e përshtatshme për të gjitha llojet e udhëtimeve: personale apo profesionale. Rrotat e dyfishta ju mundësojnë lehtësi gjatë përdorimit kurse kombinimi TSA për mbyllje, ofron standartin më të lartë të sigurisë. Valixheja ka vëllim 36l dhe përmasa 55x40x20cm.

Më shumë
Përshkrimi

Valixhe e përsosur për çdo udhëtim

Pavarësisht a po shkoni në një udhëtim personal apo profesional, kjo valixhe është çanta që ju duhet. Me një kapacitet prej 36l dhe përmasa 55x40x20cm, ka vend të mjaftueshëm për të gjitha gjërat tuaja esenciale.

Praktike dhe e sigurtë

Kjo valixhe ka rrota të dyfishta (pa zhurmë), që ju mundësojnë ta përdorni apo rrotulloni më lehtë. Po ashtu, valixheja ka mbështjellës të fortë, prandaj është çanta e duhur për t'i bartur gjësendet tuaja kur udhëtoni. Për më tepër, ka kombinimin TSA për mbyllje, duke ju mundësuar standartin më të lartë të sigurisë.

Kjo valixhe është e përsosur, sepse është:

  • E fortë;
  • E lehtë;
  • E qëndrueshme;
  • E sigurtë.

Me valixhen Hard GO, i ruani më mirë gjësendte dhe udhëtoni më lehtë kudo.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.